Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben lehet ilyet?

Sims 4-ben lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Mikor építem a házat Sims 4-ben akkor ugye van a háznak az "alap emelete" mikor lehet ilyen csúszkával állítani, hogy milyen magas legyen, és hogy arra tudom rakni a lépcsőt.Mindig ott volt a csúszka ahol annak az "emelvénynek" mintát, színt lehetett adni.Most egy ideig nem volt meg a Sims de most újra megvan, és már nincs olyan lehetőség/csúszka,hogy tudjam emelni a házat.Csak az emelvénynek a színei vannak ott...Jelenleg azt az opciót/csúszkált merre találhatom?Vagy már nincs olyan?Vagy bűvös?Eredeti a játékom.Remélem érthetően írtam

#csúszka #Sims 4 #build Mode
2019. jan. 7. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kattints rá az alsó szintre (ahol valak vannak, nem az alapzat) és akkor megjelenik egy fel-le nyíl közöttük egy kocka, ha azt állítod azzal állítja az alapzat magasságát is. De ez csak akkor működik, ha az alsó szintre kattintasz, ha több emeleted van és a felsőbb szintekre kattintasz, akkor csak azokat mozgatja és azok alá nem tesz alapzatot.
2019. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!