Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit változtatnátok meg a...

Ti mit változtatnátok meg a Sims 4-en?

Figyelt kérdés

/Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akik játszanak vele :D/

Szóval ti mit változtatnátok meg az alap játékban, vagy milyen kiegészítőkkel tennétek élvezetesebbé a játékot?

Én azon gondolkodtam, tök jó lenne, ha pl. nem megadott ágyak közül lehetne választani, hanem csak ágykeretek lennének, amikhez meg lehetne venni a nekünk tetsző színű matracot (és a matrac minősége adná meg, mennyire kényelmes az ágy a simeknek), aztán vennünk kéne hozzájuk párnákat meg takarókat is, amik megint egy csomó fajta színben, illetve mintával elérhetőek lennének, szóval végül tök egyedi ágyaink lehetnének.

Meg nekem nagyon hiányzik még a Sims 3-ból pl. a testszőrzet. Viszont jó lenne, ha nem csak férfiaknál lehetne beállítani a testszőrzetet, hanem csinálhatnék pl. szőrös lábú nőket is XD

És az is tök életszerű lenne, ha a simek, amikor elérik az öreg kort, automatikusan nyugdíjasak lennének :D

És persze nagyon szeretnék több személyiségjegyet, munkát, illetve életcélt. Meg ha már személyiségjegyek, szintén a Sims 3-ból hiányolom azt, hogy be lehetett állítani, mi legyen a karakterünk kedvenc étele, zenei stílusa, ill. színe.

Néha azon gondolkodom, ha egyszer gazdag leszek és lesz pár felesleges millióm (vagy inkább milliárdom), megcsinálom a Sims 5-öt, vagy valami más hasonló játékot, csak azért, hogy többek között ezeket is beletehessem a játékba :D Nektek vannak ilyen "forradalmi" ötleteitek? xd


2019. jan. 13. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ez a listám:


The Sims 3-ból:

- A ruhák és tárgyak testreszabásának lehetősége.

- Szabadon bejárható szomszédságok.

+ Amiket te is írtál.


The Sim 2-ből:

- Az egyes eseményekhez kapcsolódó videók pl. eljegyzés.

- Saját vállalkozás lehetősége.



Ami mindkét fenti címben megvolt, de itt nincsen: - Autók

- Saját szomszédság létrehozásának lehetősége (+ adhatnának hozzá még több funkciót)


Egyébként az is jó lenne, ha nem adnának el ugyanazokat a kiegészítőlet, amiket már az első rész óta, mindegyik Sims megkap. Tehát az állatok, évszakok, legalább egy nagyobb város, az egyetemek, és az utazás lehetőség (legalább 2-3 úticél) az alapjáték részét képezné.


Végre lehetnének ívelt falak is.


Kiegészítők pedig kreatívabbak, pl. eltérő helyszínekre vinnének minket, szerintem szuper lenne, ha ázsiai, európai és afrikai környezetben is lehetne játszani.

Különféle korszakokat is el tudnék képzelni, pl. 1800-as évek közepe, 1900 évek eleje, vagy akár a jövőbeli környezetet is hozzá adhatnak a játékhoz (, mint a 3-ban).


Összességében elég kiábrándítónak találom azt, ami a The Sims sorozattal történt, a 4. részt is csak nemrég pótoltam, de még 10 eurót sem ért meg, hatalmas csalódás...

2019. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szörnyű hogy a játék vissza fejlődött a sims 2 szintre. Sokmindent lehetett volna fejleszteni és ne mondja senki hogy ez nem visszalépés a harmadik részhez képest.

Én nem vagyok elfogult de szeretem a kreatív játékokat és mit ne mondjak a 3.rész sokkal jobb volt ezen a téren.

Valóban minden bútor és ruha testre szabható volt ezt kivenni nagy kár volt.

A nyitott világról meg ne is beszéljünk mert a 3.rész kenterbe veri ezen a téren is. Hatalmas nyitott világ van a Whitcher 3 vagy a Spore játékban is.

Úgy érzem egyszerűen élettelen a játék még jobban mint a 3.rész.Ebből a szempontból a második rész volt a legjobb. A harmadik részben jött a nyitott szerkeszthető világok. A negyedik részben borzasztó a világok mérete szinte semmit sem tartalmaz és még sokszor egy szellemvárosra hasonlít.

Még egy zombis játékban is több az élet.

Az EA nagyon lesüjedt ezen a téren és ez nagy csalódás. Tartalom nélküli újabb részeket csinálnak a játékoknak. Csak pénzt akarnak keresni és semmi több.

Lesz itt még valószinű Sims 10 is ahol eljutunk odáig hogy egy simünk lehet egy nagyvárosban ami egy Rpg-re fog hasonlítani.

Ami hiányzik a negyedik részből a nyitott világ ,kreativitás,véletlen események amiket te magad generálsz és az ÉLET!!!

2019. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A tárgyak, ruhák személyre szabása nekem is tetszett a 3. részben, de elvileg az az egyik oka annak, hogy a Sims 3 sokszor laggolt, meg nehezen töltődött be. Szóval ha ez az ára, hogy lassítja a játékot, akkor én nem bánom, hogy kihagyták a Sims 4-ből.

Viszont a saját vállalkozás, meg a különböző tájakhoz, korokhoz kötődő világok szerintem is sokkal színesebbé tennék a játékot, meg abban is egyet értek, hogy a világok túl kicsik :/

Oh meg amúgy még eszembe jutott, mit hiányolok nagyon a Sims 3-ból: A természetfeletti lényeket :D Igaz, ezekből már megkaptuk az űrlényeket meg a vámpírokat (meg a szellemet), de néha tök szívesen csinálnék mondjuk boszorkány vagy vérfarkas karaktereket is. De amúgy tuti, hogy a Sims 4-ben, már ha lesz egyáltalán ilyesmi kiegészítő, nem egyszerre kapjuk meg a kimaradt természetfeletti lényeket, hanem mindegyiket külön-külön kiegészítőkbe rakják bele, hogy még több pénzt el kelljen költenünk -.-

2019. jan. 13. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:

- autók mint a Sims 2 Éjszakákban; meg akkor már motor, gyerekeknek bicikli

- Body Shop ruhákhoz és egyebekhez bár van a Sims4Studio szóval ez lehet annyira nem lenne érdemi újdonság

- lehessen a City Livingben bérházakat építeni lakásokkal és hátsó udvarral mint a Sims 2 Apartment Lifeban nem úgy mint most, megkapjuk egy 40 emeletes ház legfelső szintjét aztán annyi

- EGYETEM

2019. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én minimum TPS nézetet adnék neki, a homokozó nézőpont már elég gagyi.
2019. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

legyen egy térkép, töltögetés nélkül mint a 3-ban

mindent át lehessen szinezni bármilyen színűre, mint a 3-ban

2019. jan. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Jah a Tps kemény lenne.Ha nagyobb önállóságot mutatnának a karakterek elég lenne egy karakter szempontjából élni a világot.

Dehát az AI által irányított simek nagyon bután viselkednek.Képes éhenhalni a konyha közepén ,vagy éppen összepisálni magát a ház előtt.

2019. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a kettőt szerettem a legjobban, a 3mal sajnos nem tudtam sokat jatszani mert ahogy meglett a játék, pár hónapra rá tönkrement a számítógép, a 4el is csak azért tudok játszani mert az megy a laptopon.

De a kettőben imádtam, hogy nagyon random volt. Ott kb tényleg bármikor meghallhatott a sim. Volt betörő, tűzoltó, rendőr. A simeknek voltak félelmeik, EMLÉKEIK. A kis videókat is nagyon szerettem. Leültem játszani és nem lehet tudni, hogy mi fog történni. Nekem ezek mind hianyoznak a 4ből. Lejetne sokkal több trait és életcél. Egy idő után unalmas a játék. Pl én már az évszakokban is megungam az ünnepeket, kitöröltem az összeset és újakat csináltam teljesen random feladatokkal. Összességében nagyon egysíkú a játek a kettőhöz képest de én még így is órákig tudok vele játszani. De jóval nagyobb kretatívitást igényel, mert történetszálakat kell kialakítani, különben unalmas.

2019. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 az emlékek nekem is hiányzik a 2-ből, az valahogy lelket adott a játéknak ami a 4-ből hiányzik
2019. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!