Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Én vagyok a te ember nevű felhasználó kérdése:

Most kezdeném el a Terát de nem tudom hogy jó választás lenne e nekem a Sorcerer kaszt ti mit gondolok? Szereintetek jó?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sorcerer, Tera

jan. 13. 01:08  Privát üzenet  

A válaszok
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Az egy igénytelen fos játék. Elne kezd, megbánod. Régen jó játék volt de amióta ingyenes lett rettentően lesüllyedt a színvonala.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 13. 03:09 Privát üzenet
Honnan tudjuk, hogy NEKED mi a jó? Én például sosem játszanék semmilyen varázslóval, hiába bizonygatja mindenki, hogy az mennyire király.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 13. 22:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PUBG nemzetisèg választás?
Volt egy online, magyar játék, ahol a válaszok határozták meg a történet alakulását. Melyik ez?
Ez a típusú Thrustmaster kormány szerintetek mennyire jó választás az alábbi játékokhoz?
Miért nem működik a harry potter the sorcerer's stone? többi lent.
Paladins, maeve vagy BombKing?
Tudnátok a Choices játékhoz hasonló PC-n ingyenesen játszható játékot mondani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!