Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Ring Of Elysiumba hogy ha azt írja Season 1 ends in yx idő, akkor a hozzávaló lootok pl: skinek xp boost, az is megszünik?

jan. 15. 19:49  Privát üzenet  

A válasz
Én megvettem az elsőt 10 euróért de abba is hagytam úgy 60LVL fele.. Azóta fel se mentem, szarul is vagyok meg a crossout jobban is megy :D Én úgy tudom amennyit elérsz a végéig annyi marad meg. Tehát ha nem éred el a 98-as szintet akkor csak a 97-es cuccig lesz meg.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 15. 23:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Witcherben hol találok olyat, hogy szűz lány könnycsepp? Kinél keressem? Kalksteintől kaptam a farkaskór elleni szert, ez a hozzávaló hiányzik csak.
Eldarya valentin napi eseményben az oldalon el van rejtve valahol az egyik hozzávaló (sós cukor). Hol találom meg? Az oldalon bárhol vagy az epizódokban lehet?
Hogy találjam ki a további három hozzávaló effekteket?
A Sims 3 természet feletti erőkben, milyen hozzávaló kell ahhoz hogy lehessen dzsint is csinálni?
A The Witcher 1-ben hogyan kell összekeverni az ellenszert Trish-nek? Megvan minden hozzávaló, de nekem nem jelenik meg az alkimia ikon.
Mi lehet a hiba? A Sims 3 Természetfeletti erőkben a hozzávaló várost (Moonlight Falls) nem akarja behozni. Miután betöltötte a város helyett csak egy kék kép jelenik meg és a...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!