Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Medal of Honor...

Letöltöttem a Medal of Honor Warfightert, mikor elinditom azt irja hianyzik a msvcp100. dll, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy töltsük le ezt és helyezzük a játékmappaba, beleraktam nem ment, vagy a system32be ott meg irta van ilyen nevü dll és nem csereltem ki, ötletek?

ujratelepitettem és ugy se


2019. jan. 16. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy valamelyik Microsoft Visual C++ Redistribute csomag nincs feltelepítve.

Mivel ezek a csomagok 50-500 MB közt változnak, semmit nem érsz egy szem .dll letöltésével, mert a többi attól még hiányzik.

Microsoft oldaláról ingyen leszedhető, a 86x a 32 bit-es rendszerhez való, a 64x meg a 64 bit-eshez, azt a verziót szedd le, amilyen a gépeden van.

Microsoft Visual C++ Redistribute 2005

Microsoft Visual C++ Redistribute 2008

Microsoft Visual C++ Redistribute 2010

Microsoft Visual C++ Redistribute 2012

Microsoft Visual C++ Redistribute 2013

Microsoft Visual C++ Redistribute 2015

Microsoft Visual C++ Redistribute 2018

2019. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem mindegyik x64bites verziojat mert az van de még mindig ugyanaz :/
2019. jan. 17. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Müködik köszi szépen :DDD
2019. jan. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!