Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom ezt orvosolni?

Hogyan tudom ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Sims 4-ben, ha van egy sim, és például olan traitjei vannak, hogy nem szeret összeházasodni, stb. És van az, hogy meg tudom változtatni a traitjeit azzal a bb. cuccosal aztán pedig modify in cas, és megváltoztatom, akkor ugyan azt jelzi, amire állítottam neki, de néha azt ami eredetileg volt neki.És az a baj,ha nem mutatja neki a rossz traitet, akkor is a simem akkor is ideges lesz, ha pl. össze van házasodva. Ilyenkor lehet valamit tenni, hogy TÉNYLEG megváltoztassa a traitjét?

2019. jan. 17. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kifejtenéd ezt bővebben? Szívesen segítenék, de nem értem, amit írsz. Mi az, hogy “ugyan azt jelzi, amire állítottam neki, de néha azt ami eredetileg volt neki”? Mi jelzi? Hol?

“ha nem mutatja neki a rossz traitet” Mi nem mutatja? Hol?


Segítene, ha bővebben és pontosan fejtenéd ki a problémát, vagy screenshotokat adnál hozzá.

2019. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nekem van egy kódom, ami mindig bevállt. Ezzel a kóddal tudod változtatni a háztartást, a simeket, és a traitjeit.


Ctrl+Shift+C - megnyitja a párbeszédablakot


testingcheats on - engedélyezi a csalásokat

cas.fulleditmode - csaláskód


Ezt ha beírtad menj rá a tükörre és a ‘Change sim’ opcióra

Ezután bedob a szerkesztőpanelhez, és tudod állítani a tulajdonságait, kinézetét, életkorát stb.

Ha megvagy, nyomj a kis pipára a sarokban és folytathatod a játékot


:))

2019. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 ha jól értem EP eredetileg is ezt használta. Már rájöttem, azt hiszem az a probléma, hogy megcsinálta a simet, volt egy nem kívánatos traitje (noncommittal), cas fulleditben megváltoztatta, lecserélte valami másra, elmentette. A simológiájában nem szerepelt már a régi, nem kívánatos trait, csak az új, ennek ellenére a szim a játék egy pontján kapott egy moodletet, amit nem szabadott volna megkapnia, mert már nem rendelkezik a traittel (pl. Stresszes +2 “ugyan abban a kapcsolatban/ munkában van hosszú ideje” a ‘noncommittal’ traitből, de ennek nem kéne megjelennie, mert a sim már nem tendelkezik a noncommittal traittel). Ez egy bug.



Azt hiszem Littlemssam-nak van egy modja ami ezt megjavítja.


Ha nem jó, akkor modthesimsről szedd le az UI extension cheats modot. Ha installáltad, akkor jobb klikkel rákattintasz a simed pl. Stresszes moodletjére, ami nem kéne ott legyen, és a mod törli a moodletet. Ez tüneti kezelés, tehát lehet, hogy 2 nap múlva megint feljön a “stresszes +2 ugyan azon a munkahelyen van” moodlet, de megint törölni tudod, mintha ott se lett volna. Ezt annyiszor megcsinálod, amennyiszer akarod, és annyi moodlettel, amennyivel akarod. (Ezen kívül ez a mod még sok hasznos funkcióval rendelkezik.)


Egy másik megoldás egy másik mod modthesimsen. Nem tudom, pontosan mi a neve, de ha arra keresel rá, hogy “more cas traits and select traits in regular menu modthesims” akkor ki kell jöjjön. Ez a mod csalással, a játékon (nem cason, a játékon belül) tud hozzáadni és eltávolítani traiteket. Add vissza neki CASban az eredeti traitjeit, majd ha installáltad a modot, kattints a simedre, keress egy új menü opciót “cheat sim info”, menj rà, és a két felbukkanó lehetőségből válaszd ki azt, hogy “remove trait...”. Ki fog adni egy listát. Töröld azt a nemkívánatos traitet, ami a listán szerepel. A tapasztalataim alapján ez teljesen eltávolítja a traitet és nem lesz vele bajod a későbbiekben, de ez a komplikáltabb megoldás. (Bár ez se túl komplikált.)

2019. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!