Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 4 most?

Play Station 4 most?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy van egy PC-m és az jó mindenre. De most így eljátszottam a gondolattal, hogy de jó lenne egy God Of War, vagy egy Spider Man vagy egy Red Dead Redemption 2. Viszont az új konzolgeneráció nemsokára 1-2 év múlva itt lesz. Szerintetek megéri 100e Ft-ot költeni egy PS4-re a RDR2 miatt, vagy reménykedjek abban, hogy valaha kijön PCre is?

2019. jan. 17. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
85%
Megéri! Az 5 még vagy 1 év, ráadásul eleinte pokoli áron lesz.
2019. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ha nem fontos számodra a 4k, akkor maradhatsz az alap vagy slim változatnál. Ezeket pedig bőven megkapod 70000ft alatt használtan (de egy új ps4 is ilyen ár körül van).

Egy játékért nem, de ha bejön a többi cím is, mint az Uncharted, Medievil remake, Horizon Zero Dawn..., akkor mindenképp megéri beszerezned egyet.

2019. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

RDR2 valszeg ki fog, de még pár év.

Amúgy meg attól, hogy jön ki új konzolgeneráció az nem azt jelenti, hogy ahogy megjelenik nem lesz több játék a jelenlegire, szóval nyugodtan el lehet még vele lenni pár évig, sőt.

2019. jan. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz!

Szerintem egy 500GB-os Slimet fogok venni, nekem annyi elég, mert elég gyors a netem és egy RDR2t kb. 1 óra alatt leszed. Mellé meg jöhet egy kis God of war + RDR2 combó :)

2019. jan. 18. 07:20
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Én jövő héten veszem meg a slimem, szóval jó játékot nekünk :D

Az Uncharted részek (ps3) amúgy újabb kiadásban jelentek meg ps4-re, garantáltan 40+ óra szórakozást nyújtanak.

(Egyébként lemezeset is megéri venni, ha olyan, amit egyszer vinnél végig, mert utána el tudod adni. A gyorsabb futás miatt ilyenkor feltelepíted a játékot, aztán ezért amikor játszol, csak az elején megpörgeti a lemezt az indulásnál, utána a gépről fut.)

2019. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
megéri, igen
2019. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
de inkább az 1 terást érdemes
2019. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Érdemes a lehető legolcsóbb variánst venni, mert idővel ezeket a játékokat végigjátszod, és csak porosodni fog. Most még jól hangzik hogy van rá pár cím amit ki akarsz vinni, de miután befejezed őket, felrakod a kontrollert a polcra, és vissza fogsz menni a PC-hez.
2019. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%

aha 8as, nem fog

a ps sokkal kényelmesebb

jobb játekok jönnek ki rá

de pár hónap alatt rá fog jönni erre ő is

2019. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Na csak idetalált egy konzolfanboy is akinek elképzelhetetlen h valaki több platformon is játszik.
2019. jan. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!