Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen MMORPG jatekokkal...

Ti milyen MMORPG jatekokkal jatszotok manapsag?

Figyelt kérdés

Regen nagy kedvencem volt a mufaj. Sok even keresztul mindig volt egy

amivel epp elvoltam, viszont ket eve nem jatszottam egyel sem, de mostmar elferne egy megint. Szoval a kerdes adott ki mivel jatszik?



2019. jan. 22. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Sajna az új játékok valahogy nem adják vissza a legtöbb esetben azt az élményt, amit a régiek nyújtottak.

Nekem őrök favorit a Sacred Underworld játék, rengetegszer kijátszottam és még mindig nyúzom :)


De ha keresel még címeket, akkor :

- Diablo széria

- Path of Exiles

2019. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

#1: Az általad említettek egyike sem MMORPG.


A kérdezőnek:

Guild Wars 2

Black Desert

2019. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmivel. 9 ev mmorpg után sajnos be kellett látnom hogy a műfaj erosen haldoklik, es nincs ra elég nagy igeny hogy ismet fellenditsek az ipart.
2019. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyennel. Sajnos egy darab játszható sincs a piacon, és ez jó eséllyel nem fog változni.
2019. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elso ketto valaszolonak koszi, de mar mindegyikhez volt szerencsem a leirtak kozul.

Utolso ketto: sajnos teljes mertekben egyetertek veletek. Talan egy kicsit vigasztal hogy telefonokra most hoztak ki olyan cimet es fognak is ami viszonylag szorakoztato ( Rangers of Oblivion peldaul eleg franko, illetve majd nemsokara elerheto lesz az Alliance x Empire ).

Mindenkinek ment a zold pacsi, johetnek meg valaszok ha valakinek van valami nev a tarsojaban :D

2019. jan. 22. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a Lord of the Ring Online-al tolom november óta. Gyerekkoromban meghatározó élmény volt Tolkien műveit olvasni, ezért a világa nagyon közel áll a szívemhez. Már régóta szemeztem a játékkal annak ellenére, hogy nem mai darab, de valahogy mindig elvette a kedvemet, hogy a alig volt fejlődő játékos, ezért szintezés közben szinte esélyed sem volt instázni vagy a group contenteket megcsinálni. Pedig a LOTRO esetében mindenki azt mondja, hogy a játék erőssége nem az end content, hanem maga a fejlődés és a sztori. Úgy tűnik a Vanilla WOW bejelentésével elindult egy retro hullám, ugyanis novemberben a LOTRO elindított két ún. Legendary szervert, amelyben lekorlátozták a fejlődést és kizárólag az alapjáték területein tudsz játszani. Ezekután nem volt kérdés, hogy belevetem magam a játékba és azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg :) A zónák tele fejlődő emberkékkel, minden küldetésre/instára 5-10 perc alatt találsz csapatot, ráadásul nemrég bekerültem egy nagyon jófej nemzetközi klánba, akikkel elkezdtük kiütni a raideket is. Márciusban pedig várhatóan feloldják az első kiegészítőt, úgyhogy mehetünk tovább Móriába :)
2019. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
WoW, már vanilla óta.
2019. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!