Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ilyen fps játék?

Létezik ilyen fps játék?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nem egy cső pályán játszódó két óra alatt végigjátszható, hanem egy nyílt világú gyűjtögetős, olyan amivel sokáig el lehet lenni.

2019. jan. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Stalkerek pélsdául, vagy a Far Cry széria. De ott vannak a Bioshockok is amik nem teljesen nyiltak, de azért jol el elhet bennük szöszölni.
2019. jan. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Crysis 1. Bár nem gyűtögetős open world, de nem is cső. Borderlands sorozat. Ahogy előttem is írták Far Cry sorozat, de szerintem 4-től unalmas, üres semmi. Mondjuk és a 3-mat se tudtam végig vinni, mert meguntam. Bloor dragon az egyetlen far cry amit kijátszottam, azt ajánlom is.
2019. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Homefront The Revolution

FarCry széria

Fallout széria

STALKER széria

Dead Island és Dead Island Riptide (50%-ban közelharci csapkodós)

Metro széria

2019. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem őket. A crysis 1-et próbáltam. Eredeti volt meg de az egy bughalmaz volt. Mintha valami benny hill show ment volna a képernyőn...
2019. jan. 31. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Stranded Deep túlélős, gyűjtögetős Craftolni lehet.
2019. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!