Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek AC Revelations v....

Szerintetek AC Revelations v. III?

Figyelt kérdés

Kijátszottam a Brotherhoodot, és új AC után nézek. Gondoltam rá, hogy folytatom a sztorit a Revelationssal, de mondták, hogy a III is jó. Nektek melyik tetszik jobban, esetleg miért? Melyiket ajánljátok, pl. story, vagy grafika, akármi miatt? Esetleg másik AC szériát ajánlotok?

(xbox 360-ra lesz a játék, az ár nem számít.)



2019. jan. 30. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megéri befejezni az Ezio trilógiát, nekem történet szempontjából jobban bejött, mint a III, a játékmenet is jobban tetszett. Talán a III jobban néz ki, talán. Én mindenképp a Revelations-re szavazok.
2019. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem logikus lenne a Revelationst választani, már csak Ezio miatt is.
2019. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is célszerűbb befejezni, am utána ha sorrendet nézünk, akkor a Black Flag jönne és úgy a III legalábbis történetileg így van a kapocs.
2019. jan. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mennék sorban a helyedben. Revelations, utána AC3. A Black Flag egy korrekt kalózjáték, de ha nem érdekel a kalóztéma, akkor egy AC 3.5-öt kapsz, majdnem minden játékelem (pár apróbb újdonságon, nyílt vizes hajózáson kívül) szinte teljesen ugyanaz, játékmenetileg. Még a harc animációk egy része is a 3-ból van átemelve, mozgásanimációk, grafika, játékelem, szinte ugyanazok a bugok, stb. Menj sorban ha érdekel a széria, de azért a Black Flaget se hagyd ki!
2019. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én személyesen nem játszottam már a Rev-t, kicsit sok volt nekem már Ezioból (de am imádom őt), illetve a gameplay sem változik sokat az előzőekhez képest, csak kapunk egy f@$za kis kampót, de úgy hallottam h nagyon jó rész, érzelmi és sztori szinten is, közel kerülünk Eziohoz és Altairhoz.

A 3. az nagyon jó rész, nagyon élveztem, és simán játszható a rev nélkül. A 3at még néha most is játszom h lemészároljak pár vöröskabátost, nagyon szeretem a harc mechanizmust ebben a részben ^^

2019. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BruceStark ***** válasza:
Előbb a Revelationst kellene végigvinned, többek között Ezio és Altair történetének lezárása miatt is.
2019. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha van időd meg pénzed meg kedved az assasins creed 2 is kijátszhatod abban derül ki ezio miért lett assasin meg minden.
2021. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!