Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Odyssey...

Assassin's Creed Odyssey elrontott küldetés "Clothes Make the Daughter" újra játszása hogyan lehetséges? Vagy amiket adott dolgokat újra beszerezni, megvenni, stb?

Figyelt kérdés
A nevüket nem tudom miket szereztem meg a küldetés alatt. De a végén a nő kérné és úgy fejeződne be a küldetés. Nincsenek már meg az előtte lévő mentéseim. Amiket adott dolgok meg el lettek adva a kovácsnál. Vagy elvesztettem, már nem tudom mi lett vele, velük. Videót sem találtam a neten ami segítene. Köszi a segítségeket.

2019. febr. 1. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg buktad akkor ezt a küldetést.


Ha jól emlékszem, ugyanezen a szigeten van egy másik küldetés, amiben fogságban tartott farkasokat kell kiszabadítani. A probléma az volt, hogy én ezeknek az állatoknak egy részét a sziget felfedezése során már leöltem addigra, mire elvállaltam a küldetést. Utána mászkáltam még egy darabig, aztán egyszer csak felnyomta, hogy quest failed. Próbáltam újratölteni korábbi mentéseket, azoknál már indítás után automatikusan quest failed. Olyan mentésem meg nem volt, ahol az állatok még éltek volna, illetve több nappal korábbról csak, amennyit nyilván nem játszottam újra csak emiatt.


Vigasztaljon a tudat, hogy igazából egyik küldetésnek, se a tiédnek, se az enyémnek, nincs jelentősége. Néhány sornyi párbeszédről lemaradtál, meg nem kaptál meg valamennyi pénzt, illetve XP-t. Aminek az én esetemben például tényleg semmi jelentősége nem volt, mert eddigre már rég elértem a maximális, 50-es szintet, aranyból meg már volt több mint 3 millió feleslegem körülbelül.

2019. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!