Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak?!?! ( Csgo)

Mit csináljak?!?! ( Csgo)

Figyelt kérdés
Gold nova 3 rankom volt de most lecsúsztam nova 2re, hogy mehetnék vissza??!??! Segítsetek kérlek titeket

2019. febr. 5. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem milyen tippekkel trükkökkel lehetne
2019. febr. 5. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
steam workshopból szerezz be prefire mapokat, gyakorold azokat, sokat segít, illetve dust 2-t hanyagold, ott van a legtöbb csaló, mivel van speciálisan csak d2-re való aim, wh stb is.
2019. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
O.o Játssz jól pl... és mielőtt jönne az hogy csapat veszít, az egyéni teljesítményt is számolja.
2019. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki abban a rangban van, ahová való. És mindenki azt hiszi, hogy ez tévedés, mert neki sokkal feljebb kéne lennie. A fiam a barátaival játszott, sorban lépték a rangokat, de az egyikük képtelen volt kijutni Silverből. Ő is szidta a játékot, az ellenfeleket, a szerencsét, csak azt nem volt hajlandó beismerni, hogy őbenne van a hiba.
2019. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakorolj, elemezd a játékokat, nézz oktató videókat.

CS:Gozni nem szoktam, multis FPS játékok közül az Overwatchot tolom, ott én például baromi sokat fejlődtem, hogy oktató videókat néztem (compot nem szoktam menni, de normalban drasztikusan megugrott a win ratem).

2019. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Monster200 válasza:

En anno ugy jutottam el sas 2ig ,hogy naponta 2-3 orat gyakoroltam.

Gondolok deathmatch , botos mappok (aim map)

Ezen az aim mappon min volt az 1000 fejbe loves ha volt kedvem hozza akkor ment a 2000 is

Deathmytchen pedig ugy toltam,hogy 3x csak ak-val,2x pisztoly es 1x awp ja meg 2x m4

Lehet soknak tunik de slkat segithet

Demozassal ugy vagyok,hogy meg felesleges,ha jol losz akkor lesz csak ertelme

Altalaban officen jatszunk mert szuk map es gyorsan meglehet jegyeznj egy ido utan ki merre szokott allni

Celkeresztnek olyat ajanlok ami szuk nem kell a nagy (sajat velemeny)

Hidd el nekem,hogy 1500 oraval talan csak a keresztkalat utod meg ha ugy van ,de na van tehetseged hozza akkoe tovabb is juthatsz

Sensivitym ugy nez ki,hogy az egerem 400dpi-n lenni,csgoba pedig 1,25 es ha valamkt kell meg allitani azt allitok es kesz.

Ha meg talalok ki valamit akkor aht majd meg megirom

Remelem hasznos volt,de ha ugy van irj privatban es ott jobban eltjdom magyarazni

2019. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!