Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nálatok a honfoglalóban volt...

Nálatok a honfoglalóban volt már, hogy csak úgy eltűnt 100 000 tallér?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap még 140 000 aranytallérom volt, ma nem tudom hogy de csak 40 000. Valaki meg tudná mondani mi lehet az oka?
2019. febr. 7. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Hát olyan magában nincs... Vagy meghackaltek vagy pedig nem vetted észre és egy csomó mindent vettél.
2019. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kalóz utáni segítő pont ennyibe kerül azt hiszem. Szóval lehet véletlenül vettél egyet
2019. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az aranyaimat a királyságom fejlesztésére gyűjtöm. Persze megesett, hogy mellé nyúltam és oda lett olykor 20 ezer arany. Amúgy 100 ezerbe a kalóz kerül tényleg. Most jutottam el odáig, hogy 200 ezer aranyért bővíteni tudta a tanyáját és 24 órán belül ad egy újabb kalózfejet. Most az egyetem fejlesztésére gyűjtök. A többi infrastruktúra (kovács, fogadós, varázsló, cigánylány, mérnök) már fel van fejlesztve 100-100 ezer arannyal és 12 óránként adnak 2 db új segítséget. További fejlesztés 400 ezer aranyba kóstálna.
2019. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!