Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Lol-ban miért ekkora szar a...

A Lol-ban miért ekkora szar a rank rendszer?

Figyelt kérdés

Olyan emberekkel játszok, hogy az leírhatatlan. Olyanok vannak silverbe,platban és goldban, hogy ahhoz közük sincs.

Miért nem lehet azt, hogy mindenki kezdi a játékot bronz5-ben, aki kijut az kijut, aki nem az meg maradjon ott ahová való. De, hogy olyan platosakat látok, hogy meghal 10szer, nem wardol, ugat arról, hogy szar a csapat, az nem oda való. Az nem egy rossz játéka éppen, hanem alapból ilyen. Meg a riot elkezdhetné bannolgatni az ilyen volt 30 euróm, ezért vettem egy diás accot idiótákat is.



2019. febr. 10. 17:32
1 2
 1/15 kreténpali ***** válasza:
23%

"olyan platosakat látok, hogy meghal 10szer, nem wardol, ugat arról, hogy szar a csapat"


Te mi vagy, goldos? idejössz és ugatsz, hogy szara a csapat? git gut öcsém git gut.

2019. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én silveres vagyok. Silverbe még ez elmegy, de goldban/platban már nem.
2019. febr. 11. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Aztán silveresként te hol találkozol olyan platossal? Normalba legfeljebb, de ott meg külön MMR van, azért kaphatsz ki ilyeneket, de az is ritka.

Azt meg miként akarod rábizonyítani valakire, hogy vette az accját? Pocsékul játszik? Akkor lemegy a szintjére.

2019. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kreténpali ***** válasza:
el kéne fogadni, hogy pont olyan ellenfelet kapsz, amilyet érdemelsz és elkezdeni olyan kérdéseket feltenni, amire lehet olyan választ adni, ami segíthet a fejlődésben.
2019. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval, ha platosakat kapok, akkor vagy én vagyok platos szinten, vagy ők silveres szinten, amiből az jön le, hogy vette az accját.
2019. febr. 11. 14:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Még egy játék nincs amiben ekkora szar lenne a matchmaking, mint a Lol normál várólistáján. Ritka az, mikor masteres van ellenem, a platos az már megszokott.
2019. febr. 11. 15:25
 7/15 kreténpali ***** válasza:
mondom, git gut
2019. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kreténpali ***** válasza:

Mit nem értesz? A MM jó, a játék ki van egyensúlyozva, csak rohadt bonyolult az egész és ahelyett, hogy az emberek megtanulnának kérdezni, inkább panaszkodnak.

Ennyi. Git gut. Ha benézel summonerschool-ba redditen, tudod mi az a módszer amivel a legtöbb bronzost kihozták? nem az, hogy tanuld meg yasuó/mastert/rengart/khazixet/leesint... és verj szét mindenkit, mert a csapatodra nem számítasz, hanem azzal, hogy fogadd el, hogy béna vagy, oda tartozol, ahol vagy és ha valami nem tetszik, akkor tanulj a hibáidból.


Egyébként nem vagyok 120 éves és silverest sem ad be mellém(mondjuk goldost igen, de ez ugye az idény kezdésnek köszönhető újraindítás miatt van. Na tessék, bár nem kérdezted, mégis segítettem.)

2019. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha silveres szinten játszok, akkor játszak silveresek ellen is. De nem az, hogy bedobál platosokat ellenem minden második meccsen. A normál mmr rendszer szar. Aki nem normálozik sokat, az a játék szerint silveres szinten van, hiába van akár diamondban rankeden. Gondolom ez is nagyon jó dolog szerinted.
2019. febr. 11. 17:43
 10/15 kreténpali ***** válasza:
Mondom, siránkozni lehet. Ha rankedben nyomnád, mert megunnád, hogy platosok beugranak 100 ranked után nyomni egy normált aztán hagyják rohadni a normall mmr-jüket, akkor meg a smurfökre fognál mindent. Aki platos az is játszott silveres korában platosok ellen. Szerinted honnan kellene megtanulni a trükköket, ha mindig azonos szintűekkel játszanál?
2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!