Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hol van az utolsó golden bric k Harry Potter Legóban?

A könyvtára mutat folyamatosan, de onnan nem tudom kivenni. Meg igazából ott szerintem nincsen. Már az egész roxfordtot végig néztem és nem találtam meg. Ez az egy kell hogy Voldermortot megszerezzem addig amíg nincs meg az utolsó kis kocka nem enged tovább. PS4

Keress kérdéseket hasonló témákban: Harry Potter, LEGO, PlayStation 4, játék

febr. 10. 17:33  Privát üzenet  

A válasz
Garott nevű felhasználó válasza:

Igen a könyvtáros azt hibásan jelzi ki nekem is az volt. De hogy melyiket hagytad ki azt sajnos csak te tudhatod. Az utolsóhoz nekem is egy videó kellett, és ott nézegettem végig, hogy melyik maradhatott ki:

https://www.youtube.com/watch?v=J5ucEEFBR40

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 11. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Harry Potter Hogwarts Mysteryben a house cupnal nyereményénél számít hogy melyik házban vagy?
Milyen holland nyelvű játékok vannak PC-re?
World of Warcraft MoP Alchemy szakma? Többi lent
Miért nem működik a harry potter the sorcerer's stone? többi lent.
Miskolcon hol lehet Harry Potteres dolgokat venni?
Xbox360 kontrollerrel hogyan tudom a Lego Harry Potter játékokban a tárgyakat úgy felemelni, hogy meg tudjam az ellenfelet vele dobni? A felemelés megy, csak az eldobás nem.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!