Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark Souls III-ban miért megy...

Dark Souls III-ban miért megy le az életem minden halálnál?

Figyelt kérdés
Ez valami hardcore mod? Hogy lehet kikapcsolni, vagy hogy kell kezdeni, hogy ne ilyen legyen. Youtube-n nem találtam, de senkinek nem olyan.

2019. febr. 11. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne halj meg. Ez a játék így működik.
2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy le megy az életed?

A soulsra gondolsz vagy mégis mire?

Ha meghalsz egyértelműen lemegy az életcsíkod...

2019. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Halál után mikor újraéled zombi lesz és leszed egy picit a max életből. :( 10X meghalsz már elég sokat leszed és max életed 70-80% a marad. Az életcsík meg ott üres (szürke)
2019. febr. 11. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a játék, ha megmented a csövest a zombi faluban a kapunál, halál után mindenképp próbáld meg felvenni a maradványaidat (zöld világító golyó a földön), az visszatölt.

Egyébként ezt meg Hollowingnak hívják,

[link]

A firekeepernél meg tudod tisztítani magad, ha azt akarod,de akkor lezárod a hollowing játék véget.

2019. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a leírt jelenség meg inkább Dark Souls 2-re jellemző, mintsem a 3-ra, ott Human effigy-vel tudod visszatölteni az emberségedet, szóval azt se ártana most tisztázni hogy melyikkel játszol.
2019. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaja, ez a 2. rész lesz, mert a 3-ban nincs ilyen jelenség.
2019. febr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen mellényomtam. II-t akartam írni. Szóval a 2-ben Nem lehet kikapcsolni? Vagy mod vagy ilyesmi van ami kilövi. Így elég idegbeteggé teszi az embert. :D
2019. febr. 17. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

nincs, ez a játék velejárója.

Ezért jobb a DS3, az a legkönnyebb az egész szériából.

Egyébként meg van human effigy, amit ha elhasználsz visszatér az emberséged. Ha nagyon nem megy, először edződj kicsit a DS3-ban (akár törtben is) utána nyomd a ds2-t. Én is így csináltam és legalább volt valami sikerélményem.

Hasonló egyébként a Nioh is

2019. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uccsó köszi a tippet. A noih nem az én világom. DS szerintem jobb. 3-at már játszom, de a kettő az sokkal nehezebb. Fogalmam sincs miért rakták még bele nehezítésnek, hogy az életet szedi lefelé.
2019. febr. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!