Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért kell mindig fel telepiten...

Mért kell mindig fel telepiteni a legui programot a Visual novelekhez? Fel telepitem működik de aztán hogy ki lépek belőle megint fel kell telepiteni ha használni akarom. A legui. Exe-t meg elsem tudom inditani mert azt irja hogy nem található

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 15:49
 1/4 anonim válasza:

A Local Emulatort azért kell feltelepíteni Visual Novelekhez, mert azok csak japán rendszereken működnek. Ez a program megspórolja, hogy japánra kelljen állítani a géped. De nem tudom miért kell mindig feltelepítened.


Elméletben úgy működik a telepítés, hogy azt a mappát amibe a telepítő fájl van, fent kell hagyni a gépen, mert telepítés után onnan fog indulni a program.


Valamint nem a legui. Exe kell a VN-ek elindításához. Ha feltelepítetted, csak a játék indító ikonjára kell kattintanod jobb klikkel, ott megkeresed a Local Emulatort, majd arra kattintasz, hogy Run in Japanese (Admin). Mindig így kell majd indítani, mert így a játék azt hiszi, hogy japán a rendszer és elindul.

2019. febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezeket mind tudom csak ugye nem adja ki a local emu-t ha jobb klikkelek a játékra de ha egyből fel telepítem és benne vagyok a progiba már ott van de ahogy ki lépek már nincs ott mikor jobb klikkelek
2019. febr. 13. 07:57
 3/4 anonim válasza:
Még azt megpróbálhatod, hogy letöltöd a legújabb verziót a honlapjáról, hátha azzal nincs ilyen baj.
2019. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legújabb verzió van lent :D
2019. febr. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!