Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

A sims freeplayben hogy tudok egy már elhelyezett tárgyat átrakni egy másik helyre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: The Sims™ FreePlay, Sims

febr. 12. 20:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Kiválasztottak gyüjtögetős kártyajátékban az ellenfelek ismerik a másik paklijának tartalmát keverés előtt, vagy az titkos?
Megvettem az age of empires 3 complete collection-t steam-en. De holvan a másik két rész?
A PUBG nem fut rosszul a laptopomon (lenovo y520) 60~65FPS viszont ha pl meglátok egy embert és elkezdem lőni pár tized mp-re meg-meg fagy a kép. Mintha fel kellene dolgozni...
A Sims freeplayben hogyan tudok babát csinálni? Utánaolvastam, és vmelyik feladatot valószínűleg elmulasztottam. Ha így van, utólag már nem tudok? Esetleg egy másik párral? Nem...
Fifában ultimate teambe alapból választható kettő db mez, egy otthoni és egy idegenbeli. Én vásároltam egy másik mezt. Hogyan lehet lecserélni?
Nacon revolution pro kontrolleren kívül van másik is ami kicsivel megfizethetőbb?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!