Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom, hogy az adott...

Honnan tudom, hogy az adott karakterrel milyen típusú?

Figyelt kérdés
Dzsungelbe szeretnék menni, de amiket youtube-on látok, azok a karakterek nincsenek meg. Melyek a kezdő karakterek közül a dzsungelesek?

2019. febr. 16. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Warwick,Nidalee,Sivir az alap jg karakterek, legalábbis az én szemszögemből. Persze még sok másik karakter van jg-re. Vagy kik vannak meg neked? Látatlanba nehéz megmondani hogy melyik jg a tieid közül ha azt se tudjuk melyik karakterek vannak meg neked.
2019. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy akkor Master Yi. Legolcsóbb ,legjobb, alacsony szinten.

Idővel ,mikor már kicsit jobban megy,én Nocturne-t venném meg.

2019. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi Master Yi megvan! Honnan látom, hogy az adott karakter dzsungelbe valò?
2019. febr. 16. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
1: Mi van? Sivir junglebe? Mi a franc? Attól, mert Nightbluenak bevállt smurfölve egyáltalán nem Jungler karakter.
2019. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kreténpali ***** válasza:

ww az egyik legolcsóbb, legbiztonságosabb legrugalmasabb és egyébként élvezhető karakter.

Sivana lesz az a sivir egyébként gyanítom. Sivana is nagyon jó, erős, jól tud objectiveket szedni egyedül is, gyors, szépen gankel, egy baja van, az első kör tisztítás nehézkes, ez viszint ww-nek nagyon megy.

Nunu egy supportive jungler, nagyon olcsó, nem túl gyors a táborok tisztításában, de egésszéges marad sokáig, gyorsan közlekedik és később nagyon jó az ellenfél dzsungeleseinek ellehetetlenítésében. Tanulni nagyon jó karakter. Ahogy játszol, majd találkozol sok ellenféllel, majd meglátod kik a jó dzungelesek. Sok típus van, mindegyik másban jó. Én mondjuk mastert nocturnt meg lee-t kezdőknek nem ajánlom. Most a nasus nagyon divat, xin élvezkető, nem igényel sok gyakorlást.

A lényeg, hogy csináld, amit élvezel és ne menjen el a kedved, ha az ellenfél csúnyán elver téged, vagy a csapatod. Próbáld a hősöket, tanuld a játékot. Kérdezz, ha kíváncsi vagy.

2019. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!