Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek ki tetszik jobban...

Nektek ki tetszik jobban külső alapján, és ki személyiség alapján? (Csábításból jeles)

Figyelt kérdés

Nataniel vagy Lysander?

És ki tetszik nektek jobban összeségében?


2019. febr. 18. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Lysandre a válaszom, mindhárom kérdésre. :D De a gimiben Kentinen kívül mindegyik megszerezhető fiú jöhet, a sorrendem: Lysandre, Nathaniel, Armin és Castiel (nem tudom kettejük közül melyiket választanám előbb.)


A Campuson a fiúk közül viszont Nathaniel keltette fel igazán az érdeklődésemet. Érdekesnek találom a változását és kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba fog még változni, minek a hatására. Castiel is nagyon tetszik külsőre, de az ő 20on éves személyiségét még nem ismerem, így róla többet nem tudok mondani. A másik kettő fiú nálam szóba sem jöhet.


Neked, Kérdező?

2019. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom eldönteni,mindkettő tetszik😂

De ha választani kéne a gimis részben,akkor talán inkább Lys.

2019. márc. 6. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem Lisander💖💖 még csak a giminél tartok (már járok vele) de úgy sajnálom hogy ő nem lesz ott a campuson:(
2019. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom... Azt meg még jobban, hogy szószerint a képünkbe is mondja a játék, hogy felejtsük végre el őt. 😒 (Bezzeg Castiel maradhatott, cöhh)
2019. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%
mindkét szempontból nataniel :-) kedvelem lysandert de nem annyira mint natet. mondjuk az abszolút kedvencem rayan-
2019. jún. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakis Castiel :) Gimiben is ő volt a szívem szerelme és a Campuson is :)

Első avimmal elrontottam nemtudtam,hogy neten fent van a segítség és Castiellel olyan mínuszba mentem,hogy szerintem egyenesen gyűlölt :D mire rájöttem,hogy neten találok segítséget sajnos odáig jutottam,hogy Castiellel +10 en voltam kb de addigra jött a választás 3s Kentin vagy Armin közül választhattam és Armint választottam de nem nagyon játszottam tovább inkább újat kezdtem és végig vittem Castiellel rekord idő alatt :D annyira vártam a végét,hogy egyhelyben 3epit is végig toltam :D gondolhatjátok mennyibe került ez nekem :D sokan írják,hogy 5év volt mire végig játszották én nem bírtam volna.

A Castieles karimmal Castielt választottam a Campuson.Az Arminossal is átugrottam a Campusra ott Hyunal tolom.Es meg van 3 karim a Campuson Nathanieles,Ryanos,Pryas minden végig akarok vinni.De csak Castielesre és Nathanielesre költök ők a befutók :)

Nagyon sok lánynak Lysander a szíve választotja nekem sosem tetszett külsőre,belsőre aranyos de nekem ő csak barátzónás pasinak jöhet szóba. :))

2019. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én még 2020-ba is Lysander után sírok T-T (Tudom,nem vagyok jól.)

Én campuson Nathanielel vagyok,de szerelmes életbe Castielt választottam.Úgy érzem itt vissza fog térni Armin és Lysander is,mivel tündérkeresztanya az elején emlegetett valami olyasmit,hogy egy kapcsolat változhat.Én nagyoooon remélem,hogy Lysander visszatér.Én a campust nem fogom tovább játszani,se a gimit.Szeretném a szerelmes életet úgy játszani hogy mindent én döntök el.(gimibe így lett néha Castiel randi lol)

2020. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!