Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy ne idegesítsem magam fel...

Hogy ne idegesítsem magam fel league of legendsen?

Figyelt kérdés

Szerintem betegesen felhúzom magam rajta, nem szeretném részletezni, hogy miket csinálok akkor és a jobb karom kinézetét sem.

Régebben és most is játszok más játékokkal, de ott nem érdekel ha win vagy lose, itt meg mint valami nem normális.



2019. febr. 18. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ne vidd túlzásba.Próbálj szórakozásként tekinteni rá.Vagy ha ezek nem segítenek,hagyd abba.

Egyébként tudom mit érzel.Nálam is volt egy olyan játék amivel minden héten felhúztam magam, mert olyan szemtelen volt a rendszer,hogy nem tudtam rendesen élvezni a játékot.

2019. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
töröld le
2019. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem tom hány éves vagy, de gondolkodj el rajta h szted normális-e abban a korban így dühöngeni egy játék miatt.


Ha még nem láttál akk nézz meg pár rage comlication videót (Dellor pl), és ha szted nagyon gáz és cringe amit látsz, amit csinálnak, akk jusson eszedbe h te is úgy nézel ki.


Továbbá csak jusson eszedbe h ez csak egy játék, nem számít semmit sem ha meghalsz/vesztesz, ne érdekeljenek a statisztikáid.


Én is sokszor dühöngtem régen, több egeret és billentyűzetet is széttörtem (mind olcsó amúgy), viszont mióta egy 20k-s egerem és egy 35k-s billentyűzetem van, már egyáltalán nem mert tudom h mekkora értéke van (főleg h saját pénzből van).


Minden amit leírtam, nekem segített. Már nem üvöltök, nem török szét semmit, max már csak az asztalra csapok, de már azt is nagyon ritkán.


Sok sikert :D

2019. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hallgass a meccs alatt làgy, kellemes,nyugtatò zenét. Valamennyire segìt.


[link]

2019. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szórakoztat egy játék, akkor hagyd abba, így nincs értelme az egésznek.
2019. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat.

Letörölni azért nem törlöm, mert nincs még egy játék ami ennyire lekötne, mint a lol.

2019. febr. 20. 15:27
 7/8 anonim válasza:
Ha a csapattársak b*sznak fel vagy esetleg az ellenség akkor csak /fullmute all és kész.
2019. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

káromkodj, az is segít

igaz csak picit

én az rdr2 online meccsein szoktam magam felhúzni, igaz annyira nem, hogy dobáljak vagy vmit szétverjek

igaz lanpartin kergettem már meg havert


igazából sokkal jobbak lennének a játékok a többi gyökér nélkül, vagy mind meghalhatna kínok között :)

bár szerintem rólam is hasonlókat fantáziálnak mások :)

2019. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!