Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a legújabb fantasy MMORPG-k?

Mik a legújabb fantasy MMORPG-k?

Figyelt kérdés

Olyan kaliberűekre gondolok, mint a Guild Wars 2, csak újabb. Mondjuk... ami az utóbbi (lehetőleg) évben indult. Jó lenne végre olyan játékot találni, amit nem úgy kezdek, hogy évek óta megy már a game. :)

Remélem, tudtok segíteni találni valami újdonságot, ami szuper is egyben. :D

Köszönöm előre is.



2019. febr. 19. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon így újjabb nincs esetleg réginek jött ki új kiegészítője.

Az mmorpg-k már nem olyan népszerűek így sok játékgyártó nem igen tervezgetnek új játékokat a piacra dobni a bukástól félve

2019. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
újabb fajta a Bless pl.
2019. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második, köszönöm. :) Hát, azt hiszem, hanyagolom. A gépigénye nem pénztárcabarát... :'( Mi több, egyenesen ellensége az olyan csóró csövesek pénztárcájának, mint én. :DDD


Első: igen, valami ilyesmit én is észrevettem... Szomorú dolog ez. :( De amúgy tudod, miért nyomiskodnak... Mert a hardver gyártók is erőltetik a marha nagy teljesítményt, amit az emberek nem tudnak megfizetni, így mindenkinek rossz. Amúgy a hardver gyártóknak is... De ez számukra valamiért mellékes. :D Pedig ha nem 2 embernek adnának el kütyüket 250-250ezer Ft-ért, hanem 50-nek 100-100ezer Ft-ért, akkor nagyobb lenne a bevételük. :D (Bocs a hülye példáért, de szerintem kivehető a lényeg.)


Köszönöm mindkettőtök válaszát.

2019. márc. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!