Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telltale játékaihoz hasonló...

Telltale játékaihoz hasonló sztori orientált játékok?

Figyelt kérdés

Ezeket ismerem:

Life is Strange játékok

The Council



2019. febr. 23. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha úgy vesszük Witcher és Dragon Age is az.
2019. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A witcher ha jól tudom open world RPG. Persze ez nem gond, én inkább filmszerű játékokra gondoltam. Kicsit pontatlan volt a kérdésem, de köszönöm a választ 🙂
2019. febr. 23. 21:20
 3/10 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%

Heavy Rain

Beyond two Souls

2019. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de kezdem nagyon retardáltnak érezni magam :/ PCre gondoltam, sajnos nincsen PSem
2019. febr. 23. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
State of Mind
2019. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Syberia részek.
2019. febr. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Firewatch
2019. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

A Heavy Rain, a Beyond: Two Souls és a Detroit: Become Human is idén jönnek PC-re. A Fahrenheit: Indigo Prophecy meg eredetileg is megjelent.

Oxenfree

2019. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Összes Lucasfilm játék, Monkey Island részek,
2019. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Blacksad - Under the skin

[link]


Az, hogy Playstation előzetes, ne foglalkozz vele, laptopon játszottam vele, szóval elérhető Windows-ra is. Elkészült a magyarítás is hozzá, ha fontos lenne.


Klasszikus nyomozós, döntésalapú kalandjáték, borzasztóan jó noir hangulattal, amire a jazz háttérzene nagyon illik. Tök jó humorral van átitatva, sokszor lehet rajta nevetni is, a sztori nagyon összetett. Van benne QTE mint a Telltale játékokban, de nem abból áll a játék. Hanem bizonyítékokat kell gyűjteni majd ezekből levonni a következtetéseket, amik esetleg újabb bizonyítékokat adnak, amiket a korábbi bizonyítékokkal lehet összevetni. Leírva bonyolultan hangzik, de rém egyszerű, párosítgatni kell (hasonlóan mint a Life is Strange negyedik epizódjában Max-el) úgy pláne, hogy a játék egész egyszerűen nem hagy továbbmenni amíg nem találtál meg mindent. Szóval nem hagysz ki semmit ha esetleg figyelmetlen vagy, legfeljebb k.u.r.v.a. anyázol egy kicsit, mikor nem érted, mit nem vettél észre, aztán csattan a homlokon a tenyered, mikor észreveszed. Ebben mondjuk az irányítás is ludas, de lehet azért, mert konrollerrel jobban lehet irányítani, nem tudom azzal milyen, laptopon játszottam, nem vészes azzal sem.

2021. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!