Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Division 2 miért fut...

A The Division 2 miért fut ilyen rosszul a gépemen?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a február 21-22.-én a Division 2-őt de sajnos nem élvezhettem sokáig. A játék eszméletlenül rosszul futott. Hozta sok helyen még a 80 fps-t is de állandóak voltak az fps droppok. Futottam egyik helyről a másikra és olyan fps zuhanásaim voltak hogy sokszor meghaltam mire kilyöttem belőlük (legalacsonyabb grafika minden off vagy a legalacsonyabb érték amire le lehetett venni). Aláírom hogy béta és még nincs optimalizálva, de főként azért érdeklődök mert nem akarok 18 000FT-ot kidobni az ablakon a preorderrel csak mert nem viszi a gépem.

PC: -GTX 1050 (2 GB VRAM)

- I5 4570

- 8 GB RAM

Elvileg lazán vinnie kéne de hiába van 80-100 fps-em ha folyton droppol. Nem tudom más járt e így vagy csak én szívtam meg de 20 percnél többet nem tudtam a játékba eltölteni mert meguntam a droppokat/ezt a grafikát amin játszanom kell. Úgy voltam vele hogy inkább rustozok mert az hogy az enemyt összekeverem egy kukával az már gáz :D . 1 szó mint száz és nem hittem hogy ezt mondom valaha de nekem ógy tűnik a rust optimalizáltabb, a division 1 meg egyenesen brutális.



2019. febr. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge a géped!
2019. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicces de nem gondolom hogy a géppel lenne gond. A minimum gépigénynek megfelel és az hogy 80-100 fps-el fut úgy hogy legalacsonyabb grafikán van az azért nem egy rossz dolog. Nem nem fut el a gépemen hanem valamiért olyan érzésem van mintha egy nagy lagg keretében töltené be a pályarészeket. Az a baj hogy a division 1-et fényévekkel jobban vitte még a 2 hete lecserélt 1 GB VRAM-os kártyám is :/ és az még médium grafikán is futott fix 60 fps-el nemhogy legalacsonyabbon pff. Az érdekelne hogy ez már a végleges és teljesen optimalizált játék vagy még közel sincs az optimalizáláshoz?
2019. febr. 23. 22:21
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg ujratenni a játékot!Optimalizálva ma már megvan de szerintem próbáld meg kb:4 gb-s videókártyát!
2019. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!