Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VR szemüveget szeretnék...

VR szemüveget szeretnék venni, de sajnos nem igazán értek hozzá, nem tudom mi szerint kell választani. Ez megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Ez talán a legolcsóbb amit találtam, sajnos egyelőre nem engedhetem meg magamnak hogy drágábbért vegyek. Szerintetek ez jó minőség? Vajon meddig bírja? És csak telefonnal lehet akkor ezt használni, ugye?

Köszi előre is annak aki segít:)



2019. febr. 25. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak telefonnal ės bírni fogja. Viszont rohad szar minősėg... Kellene egy minimum fullhd telefon, vagy inkább nagyobb felbontású. Nahde... Szerinted ennyiėrt milyen lencse van benne? Hulladėk. Kb 10 perc után megunod csalódsz benne azt sohadem veszedelő. Ha ez nem gond, vedd meg.
2019. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A6+ -om van

Miért unnám meg? :0 mert rosszul néz ki?

2019. febr. 25. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Énis vettem a megjelenésekor egy olcsóbb félét. Minőséggel nem volt gond, mert tudta amit kell, lencse is oké volt, a kattintó nfc-s mágnes is stb.


De az ember tényleg megunja. Én alig 1-2 órát használtam, és azóta sem vettem ki a dobozból, nagyjából 1 év után sem.

Azt az ezer forintot megéri azért, hogy kipróbálhasd, de igazából ennyi.

Letöltöttem a legtöbb erre kitalált app-ot, kipróbáltam őket, elment és ennyi. De YouTube-n nem erről fogok filmezni, meg játszani sem nagyon.

Szerintem a telefonos vr-ok egy nagy bukta, arra jó hogy megtapasztalja az ember, de nagyjából annyi.

2019. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, kár. :(
2019. febr. 25. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!