Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyikkel játszak először,...

Melyikkel játszak először, Life is strange, vagy a LIS. Before the storm?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindkettőről tudom, hogy miről szól, de nem tudom melyiket érdemes kijátszani először.

#Strange #Steam #lifeisstrangebeforethestorm
2019. febr. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Megjelenési sorrendben, hogy máshogy?
2019. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Before the Storm az ugye Cloe+Rachel-ről szól. Lényegében az én szemszögemből ez olyan "prológus" a LIS 1--hez ahol ugye Max+Cloe van, a BtS-be megísmerheted Cloe és Rachel történetét mielőtt még Max visszatérne.


ami azt illeti hogy melyikkel játssz előbb az mind1. Én mondjuk LIS-el kezdtem(mert ugye az jött előbb a piacra) aztán jött a LIS BtS. Ha érdekel Cloe és Rachel története mielőtt Max-el a "fő" történetet kezdenéd akkor a BtS-el kezdj, különben mind1 hogy melyik.


UI: Ez csak az én személyes véleményem. Rajtad áll hogy megfogadód-e vagy sem. :)

2019. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tartani akarod az időrendet, akkor BTS. Az ott ér véget, ahol a LiS kezdődik.
2019. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de hátha más is dilemmázik: LiS majd a LiS:BtS.


A BtS-ben túl sok spoiler van így, ha azzal játszol először, illetve egyes karakterek teljesen elvesztik a rejtélyüket, ha a BtS-el játszol előbb. Illetve egyes karaktereket konkrétan hiányolni is. Játszd megjelenési sorrendben, mert tisztes iparosmunka, még úgy is, hogy nem a Dontnod készítette hanem a Deck Nine (a készítőváltás sose szokott jól elsülni, itt viszont adta, nagyon).


Személy szerint nekem talán egy picit jobban is tetszett a BtS. De csak egy orrhosszal. Sok kérdésre választ ad, úgy előzmény, hogy későbbi eseményekre ad választ (ezért ne játsszon vele senki hamarabb), jól lezárja a történetet, teszi kerekké.

2020. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Késői válasz, de csak megerősíteni tudom a 4-est. Life is strange majd Before the storm. Plusz még azzal kiegészíteném, hogy az érzelmi része se működne fordítva. Az egész Before the storm a Life is strange-re épít.
2020. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!