Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet olyat, hogy az originben...

Lehet olyat, hogy az originben megvásárolt játékot átvigyem a steam-re?

Figyelt kérdés
Sajnos későn vettem észre a steam mekkora király dolog, úgyhogy a sims 3at megvettem az originnél. Na de a steam sokkal gazdaságosabban árulja a kiegészítőket, ezért szeretném kérdezni, hogy ha mondjuk steam-en veszek kiegészítőt az úgy bajos lesz az origines alapjátékkal? Tudom, rossz ötlet, de kiváncsi vagyok valakinek van e tapasztalata, mit lehet ilyenkor tenni a semmin kívül.

2019. márc. 3. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. Fordítva működik ez néhány játékkal, vagyis ha Steamen megveszed, akkor a kódot Originen is tudod aktiválni (lehet már ez sem működik, de pár éve még lehetett ezt csinálni).


Origines játékot semmilyen módon nem lehet Steamre áttenni.

2019. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel az eredeti forgalmazó az origin.

Steam-nél is ha nem feltétlenül a steam-hez kötött játékról van szó, steamen indítod el, de az azonnal feldobja a másik játékklienst, tehát elindítod a steamet, utána az átdob hogy jelentkezz be az origin fiókodba és ugyan úgy origin fiókoddal játszol, csak van egy közbenső lépés, a steam is.

2019. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!