Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videójátékkal játszotok...

Milyen videójátékkal játszotok mostanság?

Figyelt kérdés

Gondoltam megismerhetek egy pár új játékot, hátha találok közülük olyat ami megtetszik, esetleg pár általam ismerthez megjön a kedvem.


Szóval mikkel játszotok mostanában? Lehet indie címtől kezdve AAA-ig, régitől egészen frissig tényleg bármi. Kategóriában szintúgy.


Én jelenleg Europa Universalis 4-el játszom, most vetettem bele magam a Wolfenstein játékokba a 2014-es The New Order-el, illetve a Dirt Rally 2.0-át is beszereztem már de még nem kezdtem neki.



2019. márc. 6. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Spellbreaket játszom már egy ideje, egy nagyon jó varászló Battle Royale lényegében. A játék még nincs kész de meg lehet venni az oldalukon, illetve ingyen kulcsokért is lehet jelentkezni, az eltart 2-3 napig míg megkapod.

Nemrég játszottam a Dishonored 1-2-őt, és még játszom a Witcher 3-at.

Ja meg néha még játszok Age of Empires III-at a spanommal :D

2019. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6 eve War thunder a main game.

Max akkor hagyom abba ha kihuztam Ace-ra az osszej jarmuvet ( mar tobb mint fele megvan az osszes nemzetnel) vagy lekapcsoljak a szervereket. Es mindezt egy filler rakoltes nelkul.

2019. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeonScottKennedy ***** válasza:

Nemrég vittem végig Metro Exodust, most pedig a Far Cry New Dawn-t nyüstölöm, nem sietek vele, jó szórakozás.

Általában ha kijön egy nagyobb cím, azt ki szoktam játszani. Pl. ahogy nemsokára jön Devil May Cry 5 is, az is nagyon érdekel, azonnal rá fogom vetni magam.

Ha régebbi jó játékok is érdekelnek, akkor tudom ajánlani:

- Max Payne széria

- Metro széria

- Mass Effect széria

- Dragon Age széria

- Witcher 3 (jó az 1-2. is, de a 3. önmagában is tökéletesen érthető, teljes élményt ad)

- Far Cry széria

- Assassin's Creed széria

- Splinter Cell széria

- Bioshock széria

- Doom (2016)

- Age of Empires-ből szerintem a 2. rész a legjobb, én azt ajánlanám, nagyon várom a felújított változatát

- Ha szeretsz szenvedni sokat, akkor Dark Souls széria

- Star Wars klasszikusok: Jedi Knight sorozat (Outcast és Jedi Academy), illetve Knight of the Old Republic 1-2, illetve egy FPS ami szintén nagyon jó a Republic Commando

- Túlélő-horror klasszikusok: Resident Evil széria (személyes kedvenc a 4. rész), illetve Silent Hill széria (személyes kedvenc a 2. rész)

- Jó sci-fi akció-horror: Dead Space 1-2

- Interaktív drámák (filmszerű játékok): Telltale Games összes játéka, Life is Strange széria


Indie játékokban nem vagyok annyira otthon, de itt van néhány, amivel játszottam és kifejezetten jók:

- Firewatch

- Superhot

- Don't Starve

- Gone Home

- SOMA

- The Witness

- ABZÛ

- Cuphead

- What Remains of Edith Finch

- This War of Mine

Sajnos van még egy jó pár a fejemben, amiknek nem emlékszem a címeire. Most így ennyi lenne. Bizonyára nagyon sokat nem írtam le, szóval jöhetnek a kiegészítések.

2019. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én 2 hete a barátom álltal visszatértem a CS:S zombie escape modhoz. Mellette meg jelenleg Killing Floor 2 és Victor Vran.
2019. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó néhány játék, amit játszottam a Wolfenstein: Old Blood, a Quake 2 és a Wasteland 2. Az utolsót játszom most.
2019. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most a Dead or Alive 6-ot játszom. Korábban Mass Effecteztem, Crackdown 3-aztam, de a Mass Effectet hamarosan folytatom a 2. epizóddal.
2019. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most éppen a Super Metroid és Dwarf Fortress pörög nálam, néha pedig Bayonettázok vagy leverek néhány FOB-t MGSV-ben
2019. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emma6 ***** válasza:

Pk xd

Harry Potter hogwarst mystery

Star stable

Brawl stars

Y8

2021. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Brawl Stars, Minecraft. Ezek évek óta a top.
2023. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!