Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Inkább sorba lenne érdemes...

Inkább sorba lenne érdemes végigjátszani az assassin's creed-eket?

Figyelt kérdés
Eddig csak a 3-mal játszottam, de most végig szeretném játszani. Az odyssey most le van árazva meg az a legújabb, ezért gondolkodom azon, hogy azt toljam most ki először. Csak nem lesz rossz játékélmény így össze vissza játszani a különböző részekkel?

2019. márc. 9. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a 3 utáni részek komoly történeti kapcsolatban állnának a 3-ig kiadott részekkel.


Az elsőre egyébként azt mondanám, jobb elolvasni a történetét wikipédián és kihagyni a játékot. Nagyon kiforratlan, önismétlő és unalmas. Ez nagyon sajnáltam annó, mert maga a korszak és a helyszín ebből érdekelt a legjobban.

2019. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a sztorira gondoltam, hanem hogy fejlődik folyamatosan a grafika, az irányítás, stb. Mivel az odyssey a legújabb utána nem lesz vacak egy black flaggal játszani mondjuk?
2019. márc. 9. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Na most ezt olyantól kérdezed, aki vígan előkap 25-30 éves játékokat is :D
2019. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem függ össze. Az odussey meg az az origins teljesen új harcrendszerrel bír, ami addig kijött az hasonló, ezek pedig teljesen mások. Szóval aki pl a borherhoodban profi volt, az is a semmiből tanulja újra.

én játszottam az egyessel, meg a black flaggel, ami közte volt azt kihagytam, a harcrendszer nem sokat változott, csak kiforrottabb lett. Amúgy a grafika szép, a story magával ragadó ha beleéled magad, de a játékmenet sokszor tényleg nagyon monoton. Az egyetlen dolog amiért érdemes sorban játszani azok az utalások a korábbi játékokra. Meg esetleg az, hogy ahogy csiszolódik a harc és mozgás rendszer, ha megszokod valaminek a javított formáját, zavaró lesz a korábbi verzióban a javítatlannal játszani, de az ilyen dolgok elenyészőek. Gondolok itt olyanokra, hogy az egyesben még a karakter nem tudott úszni, ha vízbe esett meghalt stb..

2019. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kötelező sorban játszani, de a második trilógiáját szerintem érdemes végig játszani, Ezio bácsi nem rossz :)

Az Origins-nél sokat változott maga a harc, ha most Odyssey-ezni akarsz, akkor arra az origin fog hasonlítani, a többinél más volt.


Én pl kihagytam az AC3-at mert nekem unalmas volt, ahogy a unityt is de történetileg a harmadik után nincs már sok közük egymáshoz a szokásos abstergo, templomosok leigáznák a földet, ez rossz értem felfogáson túl.

2019. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!