Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lol karaktert ajánlanát...

Melyik lol karaktert ajánlanátok kezdőnek? :D

Figyelt kérdés

Régen rengeteget játszottam, de kimentem nagyon a formából es ujra kezdőként kezdem.

Kedvenc játékstílusom mikor berontok az ellenfélhez és jó kombókkal ledarálom őket, viszont a tank karaktereket nem szeretem, hanem a tank-támadókat mint pl Darius vagy Garen.

A supportok kilőve, azokat sose kedveltem annyira.

Tehát kezdőnek melyik champet ajánlanátok, ami ilyen tipikus darálós karakter? :D



2019. márc. 11. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Ne érts félre, nem rosszindulat, de amíg ilyen mentalitással állsz hozzá, addig egyiket sem.


Nem tudom mikor játszottál, talán 1. vagy 2. szezon környékén, mikor ez még működött, de azóta rengeteget fejlődött a játék és ez a hozzáállás, hogy "1v5 darálok" nem fog működni. Minden meccset veszteni fogsz, sőt, idővel bannolhatnak is feedelésért.


Régen működött a "solo carry" nevű stratégia, de ma már nem. Elvették a solo játékosoktól a hatalmat és szétszórták a teljes csapat között. Manapság a csapatban van az erő, valamint a macro-ban. Ha beugrasz egyedül az enemy közé, akkor az egyetlen dolog, amit le fogsz darálni, az a statod. És ha minden meccsen ezt csinálod, akkor egy idő után be fog ütni az automatikus ban feedelésért.


Ha komoly szándékkal szeretnél elkezdeni játszani, akkor felejtsd el ezt a hozzáállást és tanuld meg rendesen hogy működik manapság a LoL. Ha csak darálni akarsz, abból semmi nem fog kisülni, úgyhogy belekezdeni is kár.

2019. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1v5-be berongyolok és mindenkit megölök már rég nem működik.

Próbálkozz Jax-szel vagy Volibear-rel.

2019. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kreténpali ***** válasza:

Annie az egyetlen ilyen. Nehezebb kariból: kong, kindred.


Mindegy mivel próbálkozol, mivel egyre erősebb ellenfeleket kapsz a győzelmek után, ezért egy idő után javítani kell majd a technikán és a stratégián.

2019. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!