Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van várakoztatva a piac...

Lsiens kérdése:

Miért van várakoztatva a piac CS:GO-ban?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején: Most töltöttem fel az első feltöltésemet a steam accountomra és ettől (március 4) az időponttól kezdve most telt le a 7 napos piac korlátozás (március 11-én).


Bizonyos itemeket enged kirakni a piacra de van amiknél azt írja, hogy nem lehetséges, mivel VÁRAKOZTATVA van a felajánlásom.


Ezen várakoztatás 15 napos és azt írja, hogy steam guard beszerzéssel orvosholható ez a probléma. Beszereztem a telefonomra a Steam alkalmazást és aktiváltam a Steam Guardot.


Ezután ha próbálom kirakni az adott itemet akkor azt írja, hogy erősítsem meg a Steam Guardban, de hiába erősítem meg ugyanúgy várakoztatva van írja jelen esetben augusztus 26-ig.


A Steam Guardot most aktiváltam 2 napja. Ez lehet a baj? Annak is kéne 1 hét?


Köszönöm a segítséget előre is :)



2019. márc. 13. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktiválás után is kell várni pár napot. Bármit változtatsz, mindig van egy pár napos várakoztatás.
2019. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A steam guard elfogadása régen 30 napot vett igénybe, tehát hiába csináltad meg a steam guardot is, 30 napig akkor is várakoztatva volt.
2019. márc. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!