Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft villámlás letiltása...

Minecraft villámlás letiltása . Hogy?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Szerver oldalon szeretném a villámlást letiltani. Van-e mód rá, és ha igen akkor hogyan? A probléma az hogy újabban (szinte) minden belépésnél, azonnali villámcsapás jön, és persze ki is gyullad valami. Lakás, erdő, fából épített tereptárgyak. És sajnos jóval többször, mint az statisztikailag várható lenne.

#Minecraft #villámlás #szerver beállítások
2019. márc. 14. 09:38
 1/7 anonim válasza:
/toggledownfall
2019. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Optifine moddal ki lehet kapcsolni az időjárást, de az az esőt is kikapcsolja, esetleg kikapcsolhatod a tűz terjedését /gamarule doFireTick false parancsal. Esetleg, leteszel egy command blockot, bvagy a háttérben futtatsz egy parancsot, hogy ölje meg rögtön a villámot, de ez nem tudom mennyire használna, és az 1.13 szintaktikáját sem tudom
2019. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 he84 ***** válasza:
A kérdező nem mondta, hogy 1.13-as szerverről lenne szó. Az is lehet, hogy 1.12-esben, vagy korábbiban multizik, nem tudhatjuk. Mindenesetre az 1.13-ashoz nagyon kevés mod létezik, mert átírták és ahhoz még nehezebb mod-okat csinálni.
2019. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Optifine már rég kijött 1.13-ra
2019. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. A Probléma snapshot szerveren jelentkezett (tehát 1.14 pre verzióin próbálunk nyomulni...) . És már jópár verzió óta jelentkezik. Konkrétan belépéskor azonnal (!) kb 1 másodpercen belül villámlik a közelemben, és persze gyullad a ház, az erdő meg minden. Ezért kellene egy hathatós megoldás. gyakorlatilag nincs már fa az otthonként szolgáló kisebb szigeten, és ha ültetünk is ezerrel, azok is igen hamar leégnek :(
2019. márc. 17. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az 1.14-gyel igen sok baj van, azért még azok az új faluk is elég kaotikusan genrálódnak, a raidek is bugosak, nem tudom, hogy lesz ebből bármi.
2019. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Oké 4-es válaszoló, elhiszem hogy kijött már az OptiFine mod az 1.13-asra. Ettől még nem jön ki a legtöbb mod 1.13-asra, csak kevés, elmondtam miért. És az OptiFine nem megoldás a kérdező problémájára, ha netán ezért mondtad, akkor hiába mondtad. És hát kérdező, az 1.14-es még valóban bug-os itt-ott, ráadásul egy snapshot-tól nem tudom mit vársz, hiszen az még csak amolyan demó. Snapshot-on át multizni nem a legjobb, pont a több bug miatt. De elhiszem, ha korábbi teljes verziókban is ez a gond, elég fura. Sok sikert a megoldáshoz!
2019. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!