Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy FPS játékban...

Miért van az hogy FPS játékban egyszer nagyon jó vagyok egyszer meg iszonyatosan rossz mitől függ? Vagy függ valamitől?

Figyelt kérdés

Szóval próbáltam már mindent magammal tenni , arról lenne szó hogy VAN hogy megy a játék és szanaszét lövök mindenkit és vannak olyan napok mikor szinte egy fos vagyok és nem adja, értitek hogy értem :D, ott van a COD2 , COD4 ugyan így volt abban is , volt hogy nagyon jól ment ugrásból lövés meg jó reflex és bele is öltem jó pár ezer órát még Xfire-s korszakban meg utána is...

próbáltam már kialudni magam , próbáltam már mindent ezt arra értem hogy energia ital meg minden egyéb más dolog , egér érzékenység , máshogy pozicionálni egy csapatban máshogy tevékenykedni...

DE van mikor munka után elkezdek játszani és tudok mindenhogy lőni és van is élményem... már azt se tudom hogy mi befolyásol

vagy egyszerűen csak vannak ilyen napok ?? :D ha pl ott egy twitches Shroud híres játékos annak hogy megy mindig minden nap...???

emeber válogatja ezt ? már nagyon sok ideje játszok fps játékkal.

Tudtok valamit erre ? mi lehet a gond ?



2019. márc. 16. 14:22
 1/2 anonim válasza:

a) hangulat

b) lag

Ez a kettő befolyásolhat szvsz

2019. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden függ a mentalitástól is, hogy ülsz le.

Valami elvonja a figyelmed (magánéleti gondok pl), fáradt vagy, nem tudsz koncentrálni stb.

Gyakorlással és sok-sok játékkal rögzülnek monzdulatok, ami akkor is megy ha épp nem vagy formában, küzdősportban is létezik az izomreflex, ez tanulható.

A különböző twitch, youtube stb embernek meg azért megy mindig jól, mert ő leül és napi 12-14 órát seggel ugyan azt a játékot játszva. Te mennyi időt ölsz napi szinten a megcélzott játékokba? Mennyi időt töltesz minden nap traning mapon, aim mapon? Ha napi 3-4 óra alatt vagy, ne is csodálkozz, van akinek a bemelegítés tart ennyi ideig, utána jön csak a rendes játék.


Emellett hogy állsz a test edzéssel? A rendszeres sport kikapcsol és segít a mentális stabilitásban, napi 1-2 óra séta vagy fél óra futás, felülés, lépcsőzés stb nem ártana, ha nem is minden nap, de legalább kétnaponta.

2019. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!