Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hibás email vagy jelszó...

Hibás email vagy jelszó problémát ír ki a Mojang. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Napok óta próbálok bejelentkezni a Mojang-ba, de folyton azt írja ki, hogy hibás email, vagy jelszó. Mindkettőt jól adtam meg, de mindegy kértem jelszó emlékeztetőt, de azt is napok óta várom nem küldi el. (Többször is próbáltam kérni már azóta, hátha...) Mi lehet a gond? Megvettem a minecraft-ot és azzal szeretnék játszani.

2019. márc. 21. 19:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzáírni, hogy kb 3 hónapja vettem meg és akkor működött is, de vagy 1 hónapja nem léptem bele és most jelentkezett ez a probléma.
2019. márc. 21. 19:38
 2/2 he84 ***** válasza:
Itt legtöbben nem tudjuk nálad ezt jobban, tehát az lenne célravezetőbb, ha írnál erről angolul a Mojang-nak, aztán segíteniük kell.
2019. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!