Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Crysis 3 grafikája még ma...

A Crysis 3 grafikája még ma is versenyképes a mai AAA játékokkal?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen. De szvsz az a játék csak annyit tud, hogy jól néz ki
2019. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A játékok már néhány éve eljutottak egy olyan szintre, ahol már leginkább csak a részletekre tudnak rámenni, összképben nem tudnak sokkal látványosabbat csinálni. Fejlesztői oldalon rengeteg extra munka minimális eredményért cserébe, játékos oldalról pedig iszonyat nagy lépéseket jelentene gépigényben, amit nem indokolna, hogy egy eldugott sarokban heverő gyufásdobozban nem egy textúra jelenti a gyufákat, hanem egy halom 3D elem.


Gyakorlatilag az elmúlt ~10 bármelyik játékra, ami a maga korában jól nézett ki, ha rádobnak egy nagy felbontású textúra csomagot, a mai napig versenyképes.

2019. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rondának nem ronada, de am nem értem mit esznek rajta ennyire az emberek, akár házon belül a Ryse: Son of Rome is szebb, ugyanaz a motor, mégis sikerült szebbre emgcsinálni.
2019. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez még most sem. Nagyon bírtam benne hogy az ellenfelek egymással koperálva szervezetten próbáltak mindenáron bekeríteni és megsemmisíteni, valamint hogy igen látványos módon. Ami viszont negativum hogy bármennyire is próbáltam óvatosan megközelíteni a célközpontot mindig felfedeztek egy bizonyos határ átlépése után. Tehát nincs olyan hogy lopakodás, csendes besurranás és ha már elsült a fegyver akkor mindenhol jelen lett a pokol :-D
2019. máj. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!