Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles! Melyik...

Csábításból jeles! Melyik visszajátszást kell használnom?

Figyelt kérdés
9.epizódnál tartok,és Nataniellel futottam össze,viszont én Lys-sel szerettem volna. A lysanderes képhez,hogy megkapjam,a történetmódosító,vagy a sima visszajátszás kell?
2019. márc. 25. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát régen játszottam vele de ha az összefutás a 9.epizódban van és a 9.epizód végen akarod a képet akkor a sima visszajátszás kell

De azért még kérdezz meg mást is mert mint írtam régen játszottam vele 🙂

2019. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az "epizód visszajátszása kell", mert azzal egy adott epizódot újrajátszol, majd folyatod tovább ahol jársz. A történetmódosító ilyenkor nem jó, mivel akkor a kiválasztott epizódtól minden egyes epizódot újra kell játszanod (pl. 12.-nél jársz, a 8. epizódot kiválasztod, és onnan olyan mintha a 8.n-ál járnál, az összeset végigjátszod).
2019. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!