Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PUBG Xbox One S tapasztalatok?...

PUBG Xbox One S tapasztalatok? Nálatok milyen?

Figyelt kérdés

Nálam katasztrófa a játék, még early accessben se merném kiadni.

Házak leérkezéskor borzalmasak, textúrák elmosottak, és át lehet menni rajtuk. Sanhokon lépcsőkbe/lépcsők alá be lehet ragadni, erangelen georgo konténereknél harc közben beestem map alá... Dobálja az emberem összevissza, bemegyek egy házba, 5 mp mulva kidob a hazbol, de a loot amit osszeszedtem nálam van...

vicc az egész xbox pubg ahogy van, mobilos is jobban van optimalizálva, ez azért elég sokat elárul.

Valami ötlet hogy lehetne javítani? Esetleg LAN wifi helyett?



2019. márc. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A ki/be dobálás az lagnak a jele, a wifi nagyon megbízhatatlan online játékok esetében.

A többire nem gondolom hogy van mentség, érdemes más alternatívát keresni, ha nem vált be a PUBG, dugig van a piac Battle Royal játékokkal.

2019. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, többi játék nem jön be, fortnite nem rossz, de nekem tul porgos, apex legends elég király játék, ha majd lehet benne solozni rámegyek arra is. Összességében pubg tetszik legjobban, csak hát ezek a hibák tönkreteszik.

Ma kipróbálom kábellel, hátha jobb lesz a net.

2019. márc. 28. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A wifit felejtsük már el multis játékoknál. Borzalmas hogy milyen sokan használják és csodálkoznak a lagon. Az, hogy a játék hogy néz ki az annyi, a készítők nem túl nagy mágusok, az összes többi BR jobban néz ki és jobban fut a gépen.
2019. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk battlefield 1-el is multiztam régebben, ott minden rendben volt, semmi dobálás, lagg... pedig “picit” szebb játék mint a pubg.
2019. márc. 29. 11:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos kipróbáltam kábellel, routerbe bekötöttem a boxot, és nem dobál a játék, és nem is ragadok be sehova, gondolom mert nem teleportálgat a karakter. A betöltéskori nehézség még megvan, bár ez tényleg a jatek hibaja lehet.

Már csak át kell vezetnem a lakáson egy hosszú lan kábelt mert kényelmetlen cipelgetni a lakás egyik feléből a másikba :D

2019. márc. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!