Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem túl nagy előny a gold lőszer?

Nem túl nagy előny a gold lőszer?

Figyelt kérdés
Alig van 10ezer matchem, persze van premtank, meg 4milla ezustot is kaptam most, van vagy 8. És igazából nem nagy elony ha aki kicsit is már így megszedte magár kb spamelni tudja a gold lőszert, mert minimalis mínuszokba kerul úgyis, es par kor alatt visszahozza premmel? Nem fizeto jatekosokkal szemben az unfairnek hangzik.

2019. ápr. 5. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pay to win.. ne csodálkozz.
2019. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát amikor csak aranyert lehetett aranyloszert venni. P2w netovábbja.

Jatsz War thundert, ott teljesen f2p jatekoskent is annyi eselyed győzni mint egy walletwarriornak.

2019. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Brandon41 ***** válasza:
Sok pénzre nem csak akkor lehet szert tenni ha veszel ezüstöt vagy prém tankot, hanem ha olyan tankkal játszol amivel könnyen lehet farmolni (természetesen nem úgy farmolni mint egy prémium tankkal), csak így tovább tart. Én pl. még mielőtt vettem prémium tankot, ELC-vel farmolgattam.
2019. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Undorító játék, egyszerűen annyira felbsz hogy hihetetlen. Aztán sír a sok gold spammer nyomorék amikor ők maguk teszik tönkre a játékot.


This is World of Tanks: [link]

2019. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!