Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jurassic world Evolution:...

Jurassic world Evolution: melyek a kedvenc dinoszauruszaid és melyeket utálod a legjobban?

Figyelt kérdés

Az én kedvencem az iguanodon, nagyon örülök, hogy bekerült.

Ezen kívül tudom, hogy sokan nem szeretik ahogyan kinéznek és tudományosan nem korrektek, de imádom a sinoceratopsot (olyan, mint egy cuki orrszaszrvú+víziló hibrid), az ankylosaurust (mert olyan mint egy nagyra nőtt teknős) és a stygimolochot (mert szintén cuki).


Amit utálok az a baryonyx, szerintem ez nagyon nem sikerült szépre. Láttam amatőr megvalósítást is, ami megőrizte ezt a krokodilos beütést és mégis szebb volt.



2019. ápr. 7. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Operation Genesissel nem játszottál? Nekem az volt nagy kedvenc :D igaz a grafika már kicsit elavultnak számít.
2019. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De igen. Ha a grafikát nem nézzük, akkor szerintem még jobb játék is az újnál. Sokkal több minden van benne és nem is értem, hogy tulajdonképpen ezek a dolgok miért hiányoznak a jwe-ből.
2019. ápr. 7. 18:05
 3/25 anonim ***** válasza:
Az egyetlen baj az volt vele hogy nem lehetett kioldani az összes ásatási helyet, mondjuk így legalább lehetett agyalni rajta hogy melyik dínót válasszam.
2019. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Azt én sem szerettem. De lehetett "csalni, hackelni" és feloldani az összes helyet.

Ahm...kár, hogy akik fejlesztették, azok nem vitték tovább a játékot.

2019. ápr. 7. 18:37
 5/25 anonim ***** válasza:
Én a JWE-től azt vártam nagyjából amit az OG nyújtott de még nem játszottam vele így azt sem tudom hogy miket hagytak ki belőle :)
2019. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Értem.

Igazából elég sok minden hiányzik belőle. A dinoszauruszoknak nincsenek sajátos animációik, nem érződik úgy, hogy valódi állatok lennének. Mostanában került bele a csordában járás is, de ez sem az igazi, mert van egy "alfa" és azt követik páran, de nem igazán van ez jól kivitelezve.

A ragadozók (habár azt mondták már kijavították ezt a hibát) sorra gyilkolnak mindent. Nincs falkában vadászat egyiknél sem. Ha megtámadnak egy növényevőt, akkor az nem tud elmenekül, csak megvárja, hogy megöljék.

Ha pedig harca kerül sor két állat között, az inkább tűnik egy pokémon mérkőzésnek, mint két állat interakciójának. És ott is az animációk majdnem mindnél ugyanazok.

Habár a játékos választhat skin-t a dinoszaurusznak, a legtöbb mind unalmas, nem igazán fektettek bele energiát, hogy érdemes legyen feloldani őket.


A vendégek mintha nem is léteznének. A jpog tudod, rákattinthatsz egy vendégre és akkor látod, hogy milyen a hangulata, mit szeretne, stb. Na ilyen a jwe-ben nincs. Itt senkit sem érdekelnek a dinoszauruszok vagy az attrakciók, csak legyen hotel és étterem és tudjanak utazni.


És az attrakciók: összesen három darab van. A gyroshphere, a torony és a kilátó. Nincs dzsip, nincs hőlégballon, sem az a földalatti kukucskáló.

Az épületeknél sincs túl széles választék. És olyan alapvető dolog sincs, mint pl. wc vagy szemetes.


A környezetet nem lehet formálni...lehet lerakni fákat meg pocsolyát és kb. ennyi.


De szerintem mindenképpen az a legrosszabb, hogy a dinoszauruszok mind ugyanúgy viselkednek. Pontosabban kétféle módon: ragadozóként vagy növényevőként. Nincs semmi, ami egy fajt egyedivé tesz a többitől a viselkedésében.

A dlc dínóknál próbálkoznak már egyediséggel, pl. a troodon a mérgével öl, vagy az iguanodon felrúgja a kisebb ragadozókat, de az eredetiekkel még mindig nem csináltak semmit.

2019. ápr. 7. 19:10
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem triceratopsom már ölte meg beszabadult velociraptoromat.


Az ábrázolás megint más kérdés, nem úgy kell ábrázolni egy játékban valamnit, amilyen volt igaziból, hanem ahogy eladható. Pl az említett velociraptor. A velociraptor eredetileg akkora volt mint egy vizsla, csak a farka miatt egy kicsit hosszabb, plusz olyan tollas volt, hogy úgy nézett ki, mint egy madár, egy talajcirkáló futómadár (mert tulajdonképpen az volt). Plusz az agya kb akkora volt, mint egy dió, szóval még egy ostoba jószág is lehetett. Na, de mivel a filmekben nem így ábrázolták, így a játékban sem így ábrázolják, mert az úgy kevésbé lenne eladható.


Nekem a kedvencem amúgy az Indoraptor. Meg a többi nagyobb húsevő. Kellően összekutyulva a génjeit (én főleg az élettartamra megyek rá) mágnesként vonzza a fizető parasztokat a kifutója.

2019. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A filmekben ábrázolt Velociraptor valójában Deinonichus csak az a név nem hangzott volna elég jól. Igaz az is tollas volt szóval nem realista az ábrázolása de talán ezt még nem tudták mikor a Jurassic Park film készült. De azért sem olyan nagy baj mivel keresztezték a dns-üket mondják is hogy ezek nem igazi dinoszauruszok.
2019. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Na tessék még leírni sem tudom :D szóval Deinonychus.

A velociraptor a valóságban inkább pulyka méretű volt.

2019. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

7. Nem is arról van szó, hogy pont olyannak kell lennie, mint a valóságban, hanem ne csak agyatlan szörnyként viselkedjen (?). Jó lenne ha pl. a filmes velociraptorok néhány tulajdonságával rendelkezne: pl. a falkában vadászás vagy akár legyen olyan attrakció, amiben idomított raptorok szerepelnek. De ilyen nincs a játékban sajna.


Egyébként szerintem egy valódi velociraptor is eladható, mert a most készülő Prehistoric kingdomban pont úgy fog kinézni a velociraptor, ahogyan leírtad. Tyúkméretű, tollas állatka lesz.

2019. ápr. 7. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!