Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni ezt a wireless...

Megéri megvenni ezt a wirelesses kontrollert az adapterrel együtt és hány méterig tudom használni?

Figyelt kérdés

PC-s játékokhoz használnám.

[link]


2019. ápr. 11. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a verziót nem érdemes. Az S verzió ugyanezt tudja, csak sokkal olcsóbb, mivel nincs hozzá Wireless Adapter. Viszont van benne Bluetooth! Ha van a gépedben BT vevő, akkor nyert ügyed van, ha nincs, akkor még kell venned egy USB-s Bluetooth adaptert is, de még úgy is olcsóbban jössz ki. Persze mindkettő használható micro USB kábellel is vezetékes üzemmódban.

[link]

A Wireless verzió kb. 10 méterig tökéletesen működik, de falak, bútorok leárnyékolhatják. A Bluetooth-ossal akár a kert túlsó végéből is játszhatsz. :)

Akárhogy is döntesz, mindenképpen csak eredeti Microsoft Xbox kontrollert vegyél, mert csak ezek kompatibilisek 100%-ig az összes játékkal (mivel ez az alapértelmezett Windows játékvezérlő). Ha be van kapcsolva/dugva, elindítasz egy játékot, és az automatikusan felismeri, nem kell semmit sem beállítani.

2019. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
F.szom nincs ebbe bluethooth. Elmehetnek a büdös p1csába b@sszameg.
2019. ápr. 12. 13:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy várj most akkor az xbox one adapterbe van bluetooth ugye?
2019. ápr. 12. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam én is arra, hogy lehet külön kéne megvenni a bluethoothot, mert olcsóbb lenne csak most kinéztem egy 3000 ft körülit és sokan panaszkodtak, hogy csak 1-2 méterig megy el a jel ebben az xbox adapterben, amibe remélem van bluethooth (bocsi, de néha van szövegértési problémám) úgy látszik sokkal nagyobb a hatótávolság. Egyszer régebben vettem egy 2000 ft körüli bluetooth vevőt, de már akkor se működött amikor megvettem. Napokig próbálkoztam, mert nem tudtam elképzelni mi lehet a gond és kiderült, hogy egy rosszat vettem és már nem is tudtam visszavinni, mert nem volt rajta garancia.
2019. ápr. 12. 14:18
 5/5 A kérdező kommentje:

Már írni se tudok rendesen és a kedves gyksok nem tesznek bele szerkesztési funkciót. Azt akartam írni, hogy az xbox oneos adapter messzebbre is eltud menni, de pl. erről azt írják, hogy max 2 méterig tudja.


[link]

2019. ápr. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!