Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
5233445 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan tudom MTA-ba megváltoztatni a szerver letöltésének a helyét?

Valaki segítsen mert lefagytam. Azaz semmit se tudok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: MTA, multiplayer

ápr. 11. 13:01  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ts3 szervert készítek, és a hosztnevemet szeretném megváltoztatni (huawei-es a router), de nemtudom hogyan kell, segítséget kérnék?
Hogy tudom megváltoztatni a gépem serial-ját?
Egy Minecraft szerveren banoltak ip-re! Ha megváltoztatom az IP-m akkor fel tudok menni? Ha igen akkor hogy tudom megváltoztatni?
Van egy minecraft bukitos szerverem essentials pluginnal és alapból úgy álítódott be hpgy akinek nincsen ragja nem tud teleportálni ezt hogyan tudnám megváltoztatni?
PEX-ben Essentials jogokkal, hogy lehet beállítani azt. Hogy csak a Nick színét lehessen megváltoztatni?
Microsoft SQL Servernél hogyan lehet az rendszeradminisztrátori jelszót megváltoztatni/törölni, anélkül, hogy ismerném a régit?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!