Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Innen vett már valaki sms4-et? Megbízható?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sims 4, játék, Origin, vásárlás, letöltés, Sims

ápr. 12. 17:08  Privát üzenet  

A válaszok

Megbízhatónak tűnik, viszont Originen most 4800 forint a játék, és nem 8 mint itt. Ha már úgyis online akarsz fizetni, célszerűbb a hivatalos oldaláról megvenni a játékot, olcsóbban:

[link]

Az aktiváláshoz és elindításhoz úgyis kötelező beregisztrálnod és használnod az Origint.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 12. 17:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Komolyan? Én nem règ néztem originen, nekem 13000 Ft-ot ír (vagyis olyan összegű eurot)

# 2/5Időpont ápr. 12. 17:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

O már látom! És sims 4 Digital Deluxe az mit takar?

# 3/5Időpont ápr. 12. 17:27 Privát üzenet

Ez a Sims4 csak az alapjáték. A digital deluxe tartalmaz még további kiegészítőket is egy csomagban, és nem kell egyesével külön megvenned őket (általában ilyenkor a csomag olcsóbb is egyben, mintha külön egyesével vennéd meg a részeket).

A digital deluxe is le van árazva most, bár tartalmilag teljes értékű kiegészítő nem igazán van benne, csak néhány plusz ruha és egy zenei album a játék zenéiből:

[link]

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 12. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Akkor maradok egyenlőre az alapnál.

# 5/5Időpont ápr. 12. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
focijegyek.com oldal megbízható? Rendelt már innen valaki focijegyet?
Sziget jegyet veszek olcsibban a Black Sheep Pubtol, de felek hogy hamis lesz a jegy. Szerintetek? Ti mar vettetek innen, es megbizhato?
Milyen oldal ez megbízható, érdemes innen rendelni?
Erről az oldalról szeretnék vásárolni néhány játékot, de nem tudom megbízható-e. Vásárolt már valaki innen? Mennyire megbízható?
Fem-modellek.hu megbízható hely? Rendelt innen már valaki?
Mennyire megbízható ez az oldal? Ti rendeltetek már innen? Tapasztalatok?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!