Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 online-ban hogy tudnék...

Gta 5 online-ban hogy tudnék hacker barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Igazából csomó youtube videót láttam ahol csak így random dobálgatnak le 15k-s pénzes zsákokat (ha jól tudom bounty-nak hívák ezeket) , és én is szeretnék így sok pénzt de sose futok bele ilyenekbe érthető módon 😂

Szoval aki tudna nekem segíteni azt megköszönném



2019. ápr. 12. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akarsz bant vagy karakter resetet?
2019. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xboxon próbálkozni sem érdemes ilyesmivel. Nagyon jönnyen bannolnak, mert alig van hacker és azt a párat is könnyen kiszűrik.
2019. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irigyellek titeket, mert PC-n kb minden szerveren van egy hacker.

Egyszer kilestem a chat-en ahogy a hacker beszélt egy barátjával. Úgy ússzák meg a bant, hogy szinte hetente jelennek meg új mod menük és mindig a legfrissebbre cserélgetik, így a rockstar nem ismeri fel egyből. De persze mire az új menük tiltására és detektálására felkészülnek, addigra már le is cserélte a hacker a menüt.


A report-okat meg simán meg lehet úszni ha folyton off radar-on van, mert nem látnak se nevet se semmit akit jelenteni lehetne..

Egyszer rendőr cuccban meg kocsival mebt el mellettem észrevétlenül egy. Majd kiszállt és beült mellém, csak ezzel vettem észre. De a nevét akkor sem tudtam meg.

2019. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!