Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbálnám megvenni a Minecraft...

Próbálnám megvenni a Minecraft játékot Unicredites bankkártyával, de mindig ezt írja: ERROR PLACING ORDER × An error occurred while placing order, please verify credit card info and try again?

Figyelt kérdés
Minden adatot jól adtam meg

2019. ápr. 13. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen kártya? Visa/Mastercard az általánosan elfogadott online vásárlásnál, a Maestro kártyákat jellemzően nem fogadják el. Kitrükközni pedig nem lehet, mert eltér a kártyaszámok mennyisége, így nem tudod beírni azt a beviteli mezőkbe.
2019. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mastercard
2019. ápr. 13. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sok minden lehet. Lehet az amit #1 mondott,

de lehet hogy náluk van a hiba.

Várj egy napot mondjuk és próbáld újra!


Az is lehet hogy nincs rajta elég fedezet. Mármint lehet hogy annyi van rajta hogy vásárlás után kevesebb maradna mint 100Ft. Nekem is Mastercard van és nekem is volt ilyen gondom amire ez volt a megoldás.


Az is lehet hogy amikor próbáltad, épp nem volt nyitva a bank, így nem tudták elindítani rendesen az utalást.


Melyik Minecraftot?

2019. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Minecraft.net-ről

van fedezetem

2019. máj. 19. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!