Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Originnel aktiváltam a Sims4-e...

Originnel aktiváltam a Sims4-et, de most egy kis szünet után nem tudok belépni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem a játékot akkor csináltam először egy fiókot, aztán sok ideje nem játszottam már vele és nem tudok belépni, pedig tisztán emlékszem hogy mi volt az ID. nos a jelszóra már nem. ezért kértem hogy lehessen jelszót változtatni, de nem az emailt írtam be hanem az ID-t mert van 2 email címem is és nem tudtam hogy már melyiket adtam meg ide. aztán várom az emailt, de egyiken se kaptam, se hotmail se gmail.

keresgéltem mind a 2 email címemen olyan emailt ahonnan rájövök hogy mivan de csak a hotmailesen voltak EA-től email-ek, viszont ott már nem azzal a felhasználónévvel amire én emlékeztem. Aztán megnyitottam megint az origint és beírtam a hotmailes email címem meg jelszót és be engedett de nem az a fiókom volt ahol a sims megvolt, hanem ezek szerint egy másik ami teljesen üres. és amikor el akartam indítani a sims 4-et akkor kérte a termékkulcsot, beírtam és nem fogadta el mert már foglalt, tehát nem ez az a fiók.....

a kérdés az hogy hogyan tudnám ezt helyrehozni?



#játék #Origin #The Sims 4 #sims 4 cats and dogs
2019. ápr. 13. 15:08
 1/1 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT XD
2019. ápr. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!