Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Black Desert Online F2P vs P2W?

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az alábbi mmorpg mennyire F2P vagy P2W? Persze 1x meg kell venni hogy játszhass vele, ez oké is de ezt leszámítva ez után mennyire f2p? Ha ráköltés nélkül szeretnék vele a továbbiakban játszani a megvétel után akkor az menne? Elérnék mindent amit 1 fizető ügyfél, még ha sokkal lassabban is? Esetleg 1 másik mmorpg-t is tudnátok mellé mondani hogy kb mennyire f2p vagy p2w?

Mármint ezt úgy értem hogy pl: f2p mint tera (szigorúan NA verzió) azaz idővel(meg farmolással) mindent elérsz amit 1 p2w játékos is.

Vagy p2w mint 1 SW:TOR azaz hardcore p2w content-es?

A normális válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: MMORPG, PC

ápr. 15. 18:02  Privát üzenet  

A válasz
Amennyire én tudom, erőteljesen p2w lett, a 300 órás bankkártya huszárok simán elvernek több ezer órás embereket ,akik csak megvették a játékot de nem költöttek in-game rá, hiába a szintkülönbség.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 15. 18:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a gyors választ. Akkor még megfontolom hogy elkezdjem-e vagy sem.

# 2/2Időpont ápr. 15. 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Black Desert Online nevű MMORPG játékot miért játszod? Vagy éppen miért utálod? Mi az a pontja a játéknak ami bevonzott vagy épp eltaszított?
Van a Black desert online-nak aktív magyar közössége?
A black desert online remastered nevű játékot miért nem tudom megvenni?
Van Magyar csapat Black Desert Onlineban?
Milyen játék a Black Desert Online?
Star Stable Online-ban hogyan lehet egy már használt szerverre visszamenni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!