Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Desert Online F2P vs P2W?

Black Desert Online F2P vs P2W?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy az alábbi mmorpg mennyire F2P vagy P2W? Persze 1x meg kell venni hogy játszhass vele, ez oké is de ezt leszámítva ez után mennyire f2p? Ha ráköltés nélkül szeretnék vele a továbbiakban játszani a megvétel után akkor az menne? Elérnék mindent amit 1 fizető ügyfél, még ha sokkal lassabban is? Esetleg 1 másik mmorpg-t is tudnátok mellé mondani hogy kb mennyire f2p vagy p2w?


Mármint ezt úgy értem hogy pl: f2p mint tera (szigorúan NA verzió) azaz idővel(meg farmolással) mindent elérsz amit 1 p2w játékos is.

Vagy p2w mint 1 SW:TOR azaz hardcore p2w content-es?


A normális válaszokat előre is köszönöm.



2019. ápr. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, erőteljesen p2w lett, a 300 órás bankkártya huszárok simán elvernek több ezer órás embereket ,akik csak megvették a játékot de nem költöttek in-game rá, hiába a szintkülönbség.
2019. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors választ. Akkor még megfontolom hogy elkezdjem-e vagy sem.
2019. ápr. 15. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Kissé késő válasz, de hátha későbbiekben ide találna egy most kezdő:


Az tök jó hogy olvasol róla valahol 2 mondatot, de erre nem kéne alapoznod a válaszaidat.


Az egyetlen dolog ami előnyt ad, az a pet vásárlása, és ennyi.


Az a heavy p2w dolog amiről gondolom az első beszélt:

Amit valaki 2 óra alatt ki farmol, te arra költhetsz 6-9000 forintot, ez kb 100 millát jelent a játékban. Na mármost a közép haladó EGYIK fegyver kb 1 milliárdba kerül. 60 000 ret költeni egy olyan fegyverre ami még csak nem is a legerősebb?( az kb 10 milliárd és kell még 2 ) nem annyira éri meg szerintem, és nincsenek is olyan emberek akik ezt aktívan csinálnák

Konklúzió: a játék addig p2w ameddig meg nem veszed az 5 pet et, utána játszanod kell hogy legyenek cuccaid


És attól hogy olvasol 2 mondatot valamiről, attól te még ugyan annyit fogsz tudni az adott dologról, csak megpróbálhatod legalább magad okosabbnak eladni #1

2019. aug. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!