Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2-ben lehet még...

Team Fortress 2-ben lehet még tradeléssel profitot szerezni?

Figyelt kérdés
Láttam videókban hogy sok embernek egy csomó pénzben is elég nagy értékű TF2-es tárgya van ami állításuk szerint csak tradelésből szedtek össze. Én elég kezdő vagyok de nem sikerült sikerrel járnom eddig. Szóval a bp.tf és a trade botok miatt úgy látom hogy akár csak pár scrap profitot is lehetetlen szerezni. Írnék is egy példát. Van mondjuk egy 1.33refes sapka amit eladnál. Mondjuk 1.66ért. Felmész egy trade szerverre, rátradelsz egy-két gyerekre és (ami már így is siker hogy kell neki) mondod neki hogy 1.66. Az mondja hogy pill/1perc (ilyenkor felmegy backpack.tf-re és látja hogy egy 1.33) Majd mondja hogy ez ennyit nem ér 1 refet ad érte vagy menjek a pics@ba, ha nem fogadom el kinyomja. Persze lehet ha többet próbálkoznék nap mint nap akkor előbb utóbb jön egy kis profit. De ennyiért naponta órákat a gép előtt tölteni nem éri meg. Akkor lehet profitot szerezni vagy ezeknek az időknek vége?

2019. ápr. 15. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A Valve nagyjából ellehetetlenítette a tradek normális, profitképes működését, szóval rengeteg idő kell nagyobb mértékű profithoz.
2019. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!