Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizon 3 PC-sek, ez mi...

Forza Horizon 3 PC-sek, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

3 napja vettem meg a Forza Horizon 3-mat PC-re. Első kipróbálás jól indult, minden beállítást a géphez állítottam. Szépen is fut, azonban néha megakad, sőt meg is fagy a játék. Hanggal, mindennel együtt. Mikor mennyi időre. 2 napig játszottam, ma újratelepítettem hátha elmúlik. Most még jobban csinálja. Olyan mint ha játék közben lefagyna pár másodpercre. Ez verseny közben is, mindig. Mi lehet ez? Próbáltam úgy is hogy minden lowon wan, de úgy sem másabb. Szóval nem a grafikai beállítás teszi.

Rendszerem.

Win 10 pro

ASRock H97-PRO4 alaplap

8 GB ram 2x4

Radeon RX550 pulse 4gb videókártya

Intel Core i5 i4440

Nem hinném hogy a RAM lenne, mert ennyire durva akadást nem okozna. Valamint láttam már mást is akinek gyönyörűen futott 8gb rammal. De akkor mi lehet?



2019. ápr. 16. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak ennél a játéknál vannak akadásai a gépednek ? Mikor elindul a játék akkor nézzél hőfokokat pár perc elteltével.


Illetve honnan vetted a játékot ? Egy oldalról amin csak a cd kulcsot kell beírni ? (pl. G2A,InstantGaming )

2019. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Microsoft Storeból. Csak ennél igen. Arma 3-mat például vígan játszom Higj beállításokkal. Hőfokot nem néztem.
2019. ápr. 17. 19:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézni fogok majd, de továbbra sem értem mi lehet.
2019. ápr. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!