Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Merre kell menni Dark Souls-ba...

Merre kell menni Dark Souls-ban? Mivel nincs térkép.

Figyelt kérdés
Voltam már a tűzkapocs oltárnál, elátkozott plébánián, csatornákban, katakombák, erdős földalatti résznél, mindenhol kitisztítottam mindent, felvettem kulcsokat, lelkeket stb, legyőztem bossokat, és most csak ide-oda futkosok mint a kergebirka, mert nincs térkép és ugye open world, tehát nem csőlátás van mint pl cod-ban. Pedig most annak nagyon örülnék, mert fingom sincs merre menjek...

2019. ápr. 16. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A lordvessel már megvan?
2019. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az se tudom miaz
2019. ápr. 17. 11:59
 3/20 anonim ***** válasza:
A két harangot megkongattad már? :D
2019. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

ha elmondod hol van :D ja, télleg 1 harangot megkongattam már, másik hol van? ez a molylepke után volt


Elmondom nagyjábol mit csináltam, tehát főbb momentumok: sárkány tüzet okádott aztán elrepült, zöld molylepkét is megöltem, meg nagy patkányt, nagy csontvázat, földalatti kuklás hentest, kövér nagyseggű démont

2019. ápr. 17. 19:07
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor az Undead Burg-i harang már megvan, amit a gargoyle-ok őriznek. Akkor most Blighttown-ba kéne menned. Két bejárat van: a csatornában (ahol a hentes és a nagy patkány volt) menj egyre lejjebb, elérsz majd egy boss-hoz, egy ocsmány nagy sárkány. Ez dobja majd a kulcsot Blighttownba. Az ajtó, amit nyit is a csatornában van, ücsörög mellette egy árus, lehetetlen eltéveszteni. A másik út Valley of Drakes-en át vezet, eg könnyen megtalálható nagy barlang bejáratot kell keresned és már ott is vagy Blighttownban. Ha Blighttown-t eléred, onnantól előbb-utóbb megtalálod a második harangot, ha azt is megkongatod, egy átvezető mutatja majd merre tovább.
2019. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
megtaláltam a sárkányt ami igen bénán nézett ki (tátogó sárkány), aztán vhogy megtaláltam azt a kaput aztán bementem és ilyen összekötött faállásos helyen vagyok most, aztán leestem az árokba aztán sz*rtam rá továbbjátszani mára :D
2019. ápr. 18. 00:38
 7/20 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy már tudod az irányt :D
2019. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de ez a mostani hely is elég nehéz, mert könnyen le lehet esni, meg azok a bunkós dagadékok is leüthetnek a mélybe. csoda hogy megtaláltam a máglyát itt
2019. ápr. 19. 17:24
 9/20 A kérdező kommentje:

üdv ismét! megint elakadás, Anor londo-ba vagyok, találkoztam egy nagy nővel aki féloldalt feküdt és adott egy teleport edényt. Elmentem a tűzkapocs oltárhoz, és annak közelébe volt egy nagy kígyószerű valami ami levitt a mélybe, de ott is megint csak egy szentély volt, oda kellett tenni az edényt és ugyanazt tudja mint a máglya, tehát teleport, flaska felerősítés, stb. Most hova kell menni? semmi új utat nem tudok, egy helyre elmentem, de az még mindig zárva (darkroot - fényzár van rajta és vmi szerkezet kell a kinyitáshoz).

Hova menjek tehát ezután?

2019. ápr. 24. 00:57
 10/20 anonim ***** válasza:
Amikor a helyére raktad a nagy "edényt", volt egy átvezető, hogy néhány korábban zárt út megnyílt. Ahova korábban egy nagy sárga köd miatt nem lehetett menni. Egy van Anor Londoban, ez a könyvtárba vezet, egy a Katakombákban, ami mélyebbre visz az óriások temetőjébe, és egy Demon Ruinsban. Legalábbis így emlékszem.
2019. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!