Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Tudnátok régebbi nem olyan híres játékokat mondani?

Nem kell nagyon régit, csak mondjuk 2016 előttit. Hogy biztos le tudjam crackelni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Videojátég, PC, gép, számítógép, Steam, egér, billentyűzet, GTA 5, Xbox, 2016

ápr. 17. 15:18  Privát üzenet  

A válaszok
Psychonauts. Elég régi, van egy sajátos humora, de amúgy jó játék, idén jön a második része is.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 17. 21:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/8Időpont ápr. 17. 22:39 Privát üzenet

Freelancer méltatlanul elhanyagolt játék!

Ha szereted az űrhajós játékokat akkor ne keress tovább!

Mai szemmel nem a legszebb grafikájú játék de egy hatalmas térképpel és "misztikus" zenékkel megáldott program!

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 18. 18:02 Privát üzenet
The Witcher. Tudom, hogy a Witcher elég ismert, de az első része elég elhanyagolt, pedig szerintem a legjobb a trilógiában.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 18. 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A witcher 1-gyel pont játszottam anno, de köszi. Ezt a freelancert megnézem :)

# 5/8Időpont ápr. 19. 02:46 Privát üzenet
Dirt 3

# 6/8Időpont ápr. 21. 18:30 Privát üzenet
LevaGames nevű felhasználó válasza:

Nem tudom, hogy nézed-e még a válaszokat, de mondok, vagyis írok neked egyet: Colony Survival.(lehet, hogy nem dog tetszeni, mert hasonlít egy kicsit a grafika a minecrafthoz,de azért nézd meg) :)

# 7/8Időpont ápr. 26. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszi :) ránézek

# 8/8Időpont ápr. 28. 18:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok nekem mondani olasz híres embereket? (akik ma elnek, sztarok énekesek színészek ilyenek) Meg annyit akartam kerdezni meg, hogy Leonardo dicaprio o olasz?
Tudtok mondani olyan híres színészeket, akik majdnem mindig gonosz karaktereket alakítanak?
Tudtok mondani ikonikus szörnyetegeket, akik egyben rémisztőek is?
Nagyon híres régi Open World játék. Régenmegvolt de ma már nincs meg és nem tudom a nevét! Valaki meg tudja mondani hogy mi enneka játéknak a neve?
Twitchen láttam már több híres CSGO-snál hogy az egész fegyvere látszódik nemugy mint nekem! Nekem pl:az AK-félig látszódik őnekimeg az egész akaja látszódik! Megtudnátok mondani...
Tudtok mondani egy olyan lövöldözös játékot ami most eléggé híres?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!